Apbrīnojami! Pateicoties Mammas Instinktiem, Māte Izglābj Savu Un Sava Bērna Dzīvību - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Apbrīnojami! Pateicoties Mammas Instinktiem, Māte Izglābj Savu Un Sava Bērna Dzīvību

0 comments

Tanja Tailere darīja ikdienas darbus savā Vašingtonas mājā, kad pēkšņi izdzirdēja balsi savā galvā, kura brīdināja skriet prom. Tailere nekavējoties paņēmusi bērnu, kas atradies mašīnas sēdeklītī uz istabas galda un skrējusi ārā no istabas līdz izjuta spēcīgu triecienu.

Screen-Shot-2015-12-15-at-10.27.31-AM

“Es biju viesistabā istabā kopā ar savu mazo bērniņu, meklēt drēbes, kuras būtu jāmazgā un tad pēkšņi manā galvā bija balss – “skrien,” mani pārņēma skudriņas un es momentāni paņēmu savu bērnu, kas jau atradās mašīnas sēdeklī, pagriezos un skrēju uz mājas izeju, kas atradās otrpus mājai. Tad es dzirdēju milzīgu troksni, un visas sienas burtiski salīgojās, Jūs neticēsiet, bet tieši tajā vietā kur tikko bijām, virsū uzgāzās milzīgs koks.”

123123

Krītošā koka dēļ, tika sadragāta visa viesistaba. Tailere un viņas mazulis izdzīvoja par mata tiesu! Mātes vairākas reizes, ka mēs visticamāk abi būtu miruši ja es savā galvā nebūtu izdzirdējusi šo balsi. Pateicoties šai balsij jeb vienkārši tās saucamās – mātes intuīcijas dēļ, viņi abi tagad ir sveiki un veseli.

12414

Visi griesti bija burtiski sabrukuši, visā virtuvē bija koka skaidas. Lai gan dēļ šī iemesla dēļ, māte vairākus mēnešus būs spiesta dzīvot citur, viņā ir ļoti pateicīga par to, ka viņa un viņas bērns ir sveiks un vesels.

asasdasd

“Es paskatījos atpakaļ un redzēju, kā koks izšķaidīja manu drēbju grozu, tieši tur, kur es tikko stāvēju,” viņa teica. “Ja es būtu vilcinājusies kaut vai pāris sekundes, tad es visticamāk būtu zem tā koka, tieši tā pat, kā mans mazais mazulis, tāpēc esmu ļoti pateicīga, ka esam sveiki un veseli, pateicoties kādam augstākam spēkam, kas mani centās pasargāt.” Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

 • Beidzot Tiek

  0 2264

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9866

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2754

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7567

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV