6 Svarīgi Simtoni, Kas Ir Smagu Slimību Pazīmes - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

6 Svarīgi Simtoni, Kas Ir Smagu Slimību Pazīmes

0 comments

BRĪDINĀJUMS: ja jūs esat hipohondriķis, tad šo jums labāk nelasīt!

Filmās, mēdz gadīties, ka varonis sāk klepot. Tajā mirklī tas šķiet gluži nevainīgi, bet jau pēc dažām ainām visi viņa bēru viesi saka: “Mums vajadzēja to pamanīt.”

Tas, protams, ir tikai stāsta pavērsiens, tam nav nekāda sakara ar reālo dzīvi….. vai varbūt tomēr? Varētu domāt, ka organisms mūs brīdinātu, ja tas mirtu. “KLAUSIES! TEV IR JĀIET PIE ĀRSTA!” Bet, parasti, tas mūs brīdina kaitinošos un nemanāmos veidos. Lūk daži simptomi, kas var likties ļoti nevainīgi un niecīgi, bet var liecināt par beigu tuvošanos.

Vāji zobi = vājš kuņģis.

1

Lai arī darāt visu zobu higiēnas ievērošanai un zobu kopšanai, ievērojat katru zobārsta norādījumu jūsu zobu emalja ir un paliek ļoti trausla? Tad jums varētu būt skābes refluksa problēmas jūsu kuņģī. Lai arī saldumi var bojāt zobu priekšpusi, skābe bojā to aizmuguri.

Matu zudums = prostatas vēzis.

2

Varētu būt saikne starp matu zudumu jeb plikpaurību un prostatas vēzi vīriešiem. Pētījumi liecina, ka vīriešiem kam zūd mati ir par 83% lielākas izredzes saslimt ar prostatas vēzi. Bet kā gan mati aizsargā pret vēzi? Tie nesargā. Īstais vaininieks ir testosterons. Pārāk liels tā daudzums izraisa matu zudumu un izraisa prostatas problēmas.

Izmaiņas rokrakstā = pārkinsona slimība.

3

Uzrakstiet teikumu uz papīra lapas. Tagad, atkārtojiet vēl deviņas reizes. Vai manāt kādas atšķirības? Ja redzat, ka katru reizi rakstot vārdi kļūst mazāki un saspiestāki, tā varētu būt agrīna šīs slimības pazīme. Šī slimība izraisa nervu dopamīna ražošanu un iestājas stīvums rokās, kas ietekmē rokrakstu.

Garš rādītājpirksts + īss zeltnesis = šizofrēnija.

4

Ja jūsu rādītāj pirksts ir garāks par zeltnesi, tad tas var būt šizofrēnijas indikators. Nesens pētījums liecina ka vīrieši ar šādu pirkstu attiecību, var sirgt ar hormonu svārstībām, kas var novest pie šizofrēnijas.

Nespēja aprēķināt dzeramnaudu = alcheimera slimība.

5

Varbūt jūsu nevēlēšanās atstāt labas dzeramnaudas ir nevis jūsu skopums vai sliktais serviss, bet tādēļ, ka baidāties veikt aprēķinus? Nespēja veikt vienkāršus matemātiskus aprēķinus var būt agra alcheimera slimības pazīme. Viena smadzeņu kļūda var nenozīmēt neko, bet ja tas notiek bieži, tas var liecināt par atmiņas problēmām nākotnē.

Krākšana = sirds slimības.

6

Ja jūs krācat, jūs patiesībā varat modināt savu partneri ar savu vājo sirdi. Miega traucējumi ir saistīti ar kakla artēriju sabiezēšanos, kas var novest pie insulta un sirdstriekas vēl biežāk kā citi faktori. (Smēķēšana, liekais svars.)

Protams, šie simptomi var tikt izraisīti dēļ ļoti daudziem faktoriem, nevajadzētu iegādāties kapa vietu tikai dēļ kāda sīkuma. Bet doties pie ārsta ar jautājumu par šo simptomu gan varētu būt ļoti noderīgi. Varbūt jūs izskatīsieties kā traks ejot pie ārsta, jo jūsu pirksti ir dažādu garumu, bet labāk tā nekā ……

 • Pavļuts jau

  0 758

  Veselības ministrs Daniels Pavļuts valdības sēdē sacīja, ka, jaunajiem Covid-19 variantiem Lie

  View more
 • Kas atgadījies

  0 724

  Pandēmijas laikā slavenā Dailes teātra aktieris ĢirtsĶesteris 14. februārī svinēja savu 57.

  View more
 • Izrādās, ka

  0 12191

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) labklājības metožu pārvaldības nodaļas

  View more
 • Viņķele tomēr

  0 2422

  Kā izrādās, tad Ilzei Viņķelei pašlaik nemaz neiet tik slikti, kā varbūt sākumā varējām

  View more
 • 200 Eiro

  0 64133

  Labā ziņa ir tā, ka krīzes laikā valsts maksās vienreizēju subsīdiju 500 eiro apmērā ģime

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV