6 neizskaidrojamās mistērijas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

6 neizskaidrojamās mistērijas

0 comments

Ik pa brīdim var dzirdēt par kādu notikumu kuru nevar izskaidrot. Šādi notikumi ir bijuši caur laiku laikiem un šajā rakstā tiks stāstītas par 6 no tām.

6-neizskaidrojamas-1

Kad kuģis SS Ourang Medan ceļoja caur Malakas taisni 1947. gada jūnijā tas sāka sūtīt signālu morzas rakstā. Tur bija teikts ”Visi apkalpes locekļi ieskaitot kapteini ir miruši un guļ uz galvenā klāja un komandtiltiņa. Vienvārdsakot visi ir miruši.” Pēc pauzes atnāca vēl viens ziņojums ”Es mirstu”.

6-neizskaidrojamas-2

Kad ”Sudraba Zvaigzne” , amerikāņu kuģis dzirdēja šo ziņu viņi devās izmeklēt kas noticis. Kad viņi atbrauca tad tiešām visi bija miruši. Katras personas sejā bija baiļu izteiksme un rokas it kā pēc kaut kā sniedzās. Kad ”Sudraba Zvaigzne” veda kuģi uz ostu tas pēkšņi aizdegās. Viņiem lika to atvienot. Kur tas palika neviens nezina.

6-neizskaidrojamas-3

Karolīna Valtera bija tikai 16 gadus veca, kad nomira Frīburgā, Vācijā 1867. gadā. Viņas māsa lika skulptoram uzstaisīt īsta lieluma skulptūru priekš kapa pieminekļa. Visus šos 148 gadus kāds katru mēnesi noliek vienādu pušķi uz pieminekļa.

6-neizskaidrojamas-4

Kad Soderu ģimenes mājā 1945. gada Ziemassvētku vakarā izcēlās ugunsgrēks tas pamodināja vecākus kuri paspēja izglābt 4 no 9 bērniem. 5 bērni sadega. Bet nekādus ķermeņus neatrada un māja nodega par ātru lai tie pilnībā sadegtu

6-neizskaidrojamas-520 gadus pēc ugunsgrēka Soderi saņēma foto Luisa pastkastīte (Luiss sadega). Vēstules otrā pusē bija uzrakstīts ”Luiss Soder. Es mīlu brāli Frenkiju. ilill boys. A90132 or 35” Atpakaļadreses nebija un vēljoprojām nav skaidrs no kurienes vēstule nāca.

6-neizskaidrojamas-6

1922. gadā 63 gadus vecā Andreass Grūbers, viņa sieva Kazīlija, viņu meita Viktorija Gabriela, Viktorijas abi bērni un viņu aukle Marija Baumgartnere tika nogalināti vienā vakarā mazā ciematā netālu no Minhenes. Slepkava nekad netika notverts.

6-neizskaidrojamas-7

Ģimene ticēja ka tur spokojas: pēdu nospiedumi parādās sniegā, no meža nāk dīvainas skaņas. Vienīgais pierādījums bija attēlā redzamais skaldnis (vai kā viņu tur sauca), un fakts ka visi lopi bija pabaroti.

6-neizskaidrojamas-8

Gunters Stols gadiem pirms savas nāves 1984.gadā ticēja ka viņī nāks pēc viņa, bez paskaidrojuma kas ir viņi. Nāves dienā viņš bija kopā ar savu sievu un ne no kā izsaucās ”Jetzt geht mir ein Licht auf!” kas tulkojas kā ”Es to beidzot sapratu”. Tad viņš uz krēsla uzrakstīja YOGTZE ,iekāpa mašīnā un aizbrauca.

6-neizskaidrojamas-9

3jos naktī viņu atrada mirušu mašīna kura atradās purvā.Viņš bija kails un autopsija noskaidroja, ka viņš ticis ievainots pirms avārijas un tika notriekts citā vietā. Viņu notrieca cits auto. Dīvainākais ir tas ,ka neviens nezina ko YOGTZE nozīmē.

6-neizskaidrojamas-11

Kad 9 jaunieši izdomāja iekarot Urālu kalnu virsotnes viņus atrada mirušus. Viņu ķermeņi tika atradi tik dīvainās pozās ,ka vēl tagad nav skaidrs kas noticis. Viņu telts tika sagriezta no iekšpuses un lāču pēdu nospiedumi tika atrasti mežā, kurā atrada divus mirušos tikai apakšbiksēs. Diemžēl vēl trīs ķermeņus atrada starp nometni un diviem mirušajiem mežā. Pēc dažiem mēnešiem atrada pārējos 4 ķermeņus 75 metrus tālāk. Diviem no viņiem bija drēbes atšķirībā no pārējiem. Šis incidents ir pazīstams, ka Djatlova pārejas negadījums.

 • Šodien ir

  0 343

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more
 • Šodien beidzot

  0 65

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Šodien paziņota

  0 5837

  Diemžēl šodien ir paziņota skumja vēsts saistībā ar bezvēsts pazudušo Sofiju, kas bija izpl

  View more
 • Liktenīgajā dienā

  0 1659

  Kā vēsta CNN, fotogrāfs Mahmuds Nakibs otrdien, 4. augustā, nofilmēja Isras Seblani un Ahmada S

  View more
 • Garāmgājējs šorīt

  0 8893

  Šorīt kāds pavisam nejaušs garāmgājējs Rīgas centrā (Viestura dārza teritorijas parka dī

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV