5 Neparasti Efektīvi Veidi, Kā Zaudēt Svaru Ar Minimālu Piepūli - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

5 Neparasti Efektīvi Veidi, Kā Zaudēt Svaru Ar Minimālu Piepūli

0 comments

Nav viegli zaudēt svaru, it īpaši ja tu mēģini mainīt savu dzīvesveidu un centies to visu izdarīt uzreiz.

Kad jūs jūtaties pilnīgi izmisis zinot, ka pārāk daudz laika pievēršat ēdienam, ir skaidrs, ka tas sāk aiziet pārāk tālu. Vienlaikus jums ir jāsaglabā savi ikdienas pienākumi, tāpēc, lai mēģinātu efektīvāk zaudēt svaru ir ļoti būtiski, lai jūs tam speciāli atvēlētu laiku.

Tālāk būs pieci efektīvi veidi, kā īpaši neiespringstot, Jūs varētu zaudēt savu svaru

five-major-food-groups_4948de0629ca7c84

Iekļaujiet savā ēdienkartē visas piecas galvenās pārtikas grupas :

Neturiet kāju uz bremzes pedāļa domājot, ka jūs drīkstat ēst tikai noteiktas pārtikas grupas ēdienu. Tā nebūt nav! Nav noteikumu, kas saka, ka nevarat uzsākt svara samazināšanu ēdot tikai konkrētas pārtikas grupu ēdienus.

Kad runa ir par pārtiku un konkrētām pārtikas grupām, jums vienkārši jāsaprot, ka ikdienā uz kopējā fona ir jāsamazina uzņemtais kaloriju daudzums, jūs varat ēst to pašu, ko ēdāt iepriekš, tikai ēdiet to mazākās proporcijās un devās. Jūs varat turpināt mierīgi ēst graudus, olbaltumvielas, augļus, dārzeņu un piena izstrādājumus, tad nenozīmē, ka jūs nespēsiet nomest svaru, taču atcerieties, ka vismazāk kaloriju atrodas dārzeņos.

exercise

Pāris reizes nedēļā kārtīgi izkustieties/pasportojiet 

Kustēšanās un kustīgs dzīves veids ir galvenais uzdevums, lai jūs varētu zaudēt svaru pakāpeniski. Jūs varat atrasties sarežģītā ikdienas rutīnā, taču atcerieties, kamēr jūs neizkustēsieties no vietas, tikmēr nekas nenotiks, liecies saviem taukiem svīst pāris reizes nedēļā kārtīgi izkustoties no sava dīvāna.

Labā ziņa ir tā, ka jums tas nav jādara katru dienu. Samazinot savu kaloriju uzņemšanas tabulu dienā, apvienojot ar mazām ikdienas sporta stundiņām, jūs bez īpašas piepūles varēsiet izjust sava svara zudumu. Mērķis ir sadedzināt vairāk kaloriju, nekā jūs uzņemat. Ja jūs varat atrast savu fitnesa treneri, tas būtu pirmais solis tam, lai zaudētu pirmos kilogramus. Šīs sporta aktivitātes noteikti liks jums svīst un saprast, ka tik tiešām jūsu svars sāk kristies.

relax-before-you-present

 

Relaksējieties un dariet to, kas nav saistīts ar pārtiku!

Relaksēšanās cilvēka ķermenim vienmēr nāk par labu, un tā ir daļa no veselīga dzīvesveida. Stress parasti cilvēku noved pie neapzinātas papildu ēšanas un svara pieauguma, tas notiek jums pat neapzinoties. Svara zudums nenāk viegli, taču tā definīcija sevī iekļauj vienkāršu relaksēšanos. Pastaigas ar draugiem, filmu skatīšanās, meditācija u.c.

Ja jums ir nepieciešams laiks, lai varētu relaksēties, tad izplānojiet to, bet atcerieties, ka šajā laikā jūs varat aizmirst par pārtiku. Lasiet grāmatu vai dariet, ko neprātīgu, kas prasa abu roku darbību, piemēram, drēbju locīšanu – tas jums diez vai ies pie sirds, taču tā būs laba aktivitāte, lai mazliet pasportotu un nedomātu par ēdienu. Spēlējieties ar savu kaķi vai suni, ir taču tik daudz veidu kā var atpūsties vai ne ?

weight-loss

Padariet svara zaudēšanu par daļu no savas dzīves, nevis uztraucieties par to visu savu dzīvi!

Lēmumu pieņemšana par svara zaudēšanu ir viens no lielākajiem posmiem, kas ir pats būtiskākais lai vispār sāktos izmaiņas. Taču ir jābūt ļoti motivētam, lai tas notiktu ilgtermiņā. Bieži vien cilvēki sāk to darīt, bet tad atmet ar roku, jo uzskata, ka to nāksies visu savu dzīvi, tāpēc lielai daļai ir ļoti grūti atrast vidusceļu.

Zaudēt svaru bez kārtīgas piepūles nav iespējams? Ir! Katra cilvēka ziņā ir savas prioritātes un šiem pašiem cilvēkiem ir svarīgi lēmumi, kuri tie vēlas pieņemt. Koncentrējaties uz svarīgu lietu, piemēram – ģimeni, jūs vēlaties zaudēt svaru, lai vairāk pavadītu laiku ar ģimeni. Jums radīsies motivācija un lielākas koncentrēšanās spējas, jo jums būs mērķis kādēļ vēlaties to izdarīt. Atcerieties, ka šis ir tikai viens posms no jūsu dzīves, lielākā daļa cilvēku uzskata, ka nāksies cīnīties ar lieko svaru visu mūžu, taču tā nebūt nav! Tas ir mazs posms no jūsu dzīves, kurā jūs varat paveikt vairāk nekā jums šķiet, taču tas viss ir atkarīgs tikai no jums pašiem!

pi-3-simple-ways-to-eat-healthy-everyday

Ēdiet, ko jūs vēlaties, kas jūs vēlaties!

Šis jums noteikti liksies pilnīgi absurdi, taču nebūt tā nav! Zaudējot svaru jūs neatsakāties no ēdiena. Liedzot sev ēst pārtiku, kura jums tik ļoti garšo, padarītu šo svara zaudēšanas misiju neiespējamu, jo mēs katrs taču gribam ēst tas, kas mums garšo vai ne?

Jūs, protams varat mēģināt eksperimentēt ar dažādām diētām, taču tas būs daudz grūtāk, nekā vienkārši ēst jūsu iemīļotos ēdienus, tikai ar mazākām porcijām. Jūs joprojām varat ēst savu mīļoto šokolādi, ja vien esat pārliecināts, ka šodien apēdīsiet arī kādu augli un salātus.

Ar šiem maziem, pakāpeniskajiem soļiem, laika gaitā būs manāms svara zudums. Tas ir iespējams! Izmēģiniet vienu no šīm lietām savā ikdienā un jūs redzēsiet, kā tas strādā. Zaudēt svaru un uzlabot savu veselību un justies labāk, kurš gan to nevēlas? Viss ir iespējams!

 • Ukraina ieviesīs

  0 1177

  Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar

  View more
 • Cilvēki ir

  0 489

  Šībrīža domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” kome

  View more
 • Ļoti traģiski

  0 7983

  Kad svēti soli, ka mīlēsi kādu slimībā un veselībā, gan labos laikos, gan ne tik labos, tu n

  View more
 • Viņķele ir

  0 6640

  14. augusta Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē Latvijas Republikas veselības ministre

  View more
 • Vīrietis atgriežas

  0 2663

  Facebook kāds vīrietis vārdā Ainārs dalījies ar savu pieredzēto kaimiņvalstī. Viņš salīd

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV