28 gadus domāja ka ir vīrietis - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

28 gadus domāja ka ir vīrietis

0 comments

31 gadu vecā Adele Markhema (Adele Markham) tagad ir parasta sieviete, kurai patīk staigāt pa veikaliem un sapņo laimīgi reiz iziet pie vīra. Taču 28 gadus viņa dzīvoja kā puisis vārdā Metjū, līdz ārsti nenoteica viņas īsto dzimumu, raksta Dailymail

1

Lieta tāda, ka Adele piedzima ar retu ģenētisku slimību – klainfera sindromu Bērnam bija lieka dzimumhromosoma, un „tehniski” viņš bija puisis, tāpēc viņu tā arī audzināja. Kā vēlāk paskaidroja ārsti, parasti vīrietim ir XY hromosomas, bet sievietei XX. Savukārt Adelei bija XXY.
2

Kad Adele piedzima, viņas vecāki bija ļoti priecīgi par „dēlu” – jo viņiem jau bija divas meitas. Taču ārsti drīzumā pamanīja, ka bērna ģenitālijas attīstās ļoti neparasti. Bērnam nebija balss lūzuma, neauga apmatojums uz sejas, bet pēc tam, kad „viņam” nozīmēja hormonālo terapiju, izauga nelielas krūtis.

„Kad es kļuvu vecāka, dakteris pateica maniem vecākiem, ka man būs nepieciešama operācija, bet viņi nezināja, kas izsauca šos defektus”, stāsta Adele.

 

3

Kaut arī vairākums zēnu ar Klainfeltera sindromu laika gaitā izaug par normāliem vīriešiem, dažiem gūst pārsvaru sievišķīgā puse. Tas arī notika Adeles gadījumā.

Vecāki ilgi nespēja saprast, kas par lietu, jo viņu „dēlam” patika spēlēties ar lellēm, par ko viņu bieži sodīja.

„Es vienmēr jutu, ka esmu sieviete, bet mani vecāki negribēja neko dzirdēt par to, un viņiem nebija nekādu iemeslu domāt, ka es neesmu zēns, stāsta Adele. Mans tētis bija diezgan vecmodīgs un gaidīja, ka es uzvedīšos kā zēni un sākšu spēlēt futbolu, bet es tā vietā labprātāk spēlējos ar lellēm, kā to darīja manas māsas”.

4

 

Adele nenojauta, kāpēc viņa šādi uzvedas. 16 gadu vecumā viņa aizbēga uz Londonu un pievienojās geju biedrībai. Un tikai 28 gadu vecumā Adele uzdrīkstējās vērsties pie mediķiem, lai pastāstītu savas izjūtas. Ārsti veica dažādus testus, kuru rezultātā arī tika konstatēta Adeles slimība. Pēc tam viņa saka dzert estrogēnus un gatavot sevi dzimuma maiņas operācijai.

Lai palīdzētu cilvēkiem ar tādām pašām problēmām, ar kurām saskārās viņa, Adele organizēja Silverfish programmu, kura palīdz pārciest sabiedrības psiholoģisko spiedienu.

„Es 20 gadus cīnījos par to, lai būtu sieviete, un tagad, beidzot, es zinu, kas es esmu”, paziņoja Adele.

 

 • 5 Mīlestības

  0 13

  Mīlestība ir milzīgs spēks, kas liek pasaulei griezties. Lieta un sajūtas, ko daudzi gaida visu

  View more
 • Vīra pēdējā

  0 1041

  Latgalē 30 gadus veca daudzbērnu ģimenes mamma loterijā laimējusi 150 000 Eiro, kas ir iespaid

  View more
 • Tramps nāk

  0 1269

  Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis

  View more
 • Alkoholiķu Reitings

  0 1985

  Astrologi uzskata, ka zodiaks var arī palīdzēt noteikt cilvēka vēlmi pēc alkohola un atkarība

  View more
 • Čeku Dedzināšanas

  0 2379

  Daudzi jau zina, ka viens no iespaidīgiem veidiem, kā atgūt notērēto naudu - Ir pirkumu čeku s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV