10 biedējoši un mistiski foto - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

10 biedējoši un mistiski foto

0 comments

Desmit mistiskas un biedējošas fotogrāfijas ar maziem aprakstiem zem tām. Kuras nu ticamākas ,kuras  mazāk, bet šie visi stāsti ar bildēm atrodami plaši internetā tāpēc ja vēlaties plašāku informāciju par katru no tās, rakstam komentāros 🙂

10-biedejosi-un-1

Ar novērošanas kamerām tika piefiksēta kāda sieviete, kura galvu burtiski atlauza atpakaļ. Vai tas ir kāds kameras gļuks, vai šī sieviete nemaz nav sieviete? Šo faktu mēs laikam neuzzināsim.

10-biedejosi-un-2

Šī bildi esot uzņēmis nejauš garāmgājējs pēc meiteņu lūguma, tād nobildēt. Kad meitenes tuvāk apskatījās bildi, viņas saskatīja šo briesmīgo pusseju, pēc ilgām pārdomām viņas domāja, ka kāds vienkārši pieskrējis bildēšanas brīdī, tomēr kā apgalvo, visas trīs meitenes, neviena tur nebija…

10-biedejosi-un-3
Labajā augšējā stūrī diezgan populārais mistiskais tēls – slendermens, bet šī bilde visticamāk ir vienkārši fotošops.

10-biedejosi-un-4Ar Google Maps palīdzību 2012. gadā netīšām tika atrasts klauns no filmas “It” Vai tas tiešām ir šis klauns, vai tas ir kāds maniaks ar klauna masku, kas slēpjas ? Kas to lai zina…

10-biedejosi-un-5
Šī ir pamesta māja ,kurā 1955. gadā tika veiktas 59 slepkavības. Lielāko daļu mājas sienu klāj asinis.

10-biedejosi-un-6
Šī bilde tika fotogrāfēta 1960. gados. Vienkārši tāpēc, ka mazā meitenīte bija jauki nopozējusi, bet kad fotogrāfs paskatījās kamerā vai bilde ir izdevusies, viņš baseina atspulgā ieraudzīja vēl kādu bērnu ,kaut gan meitenītei blakus neviens nestāvēja.

10-biedejosi-un-7
Tīrot jauno māju ,kurā tikko ievācās kāda ģimene viņi  pagrabā atrada kameru. Ejot atpakaļ augšā viņi ieraudzīja meiteni kas rāpoja lejā pa kāpnēm. Kāds no ģimenes locekļiem esot paspējis nobildēt šo radījumu, bet tālākais, kas noticis ar viņiem nav zināms. Par šo stāstus internetā klīst veselas leģendas.

10-biedejosi-un-8
Pēc lielas vētras ģimene izgāja ārā ,lai pārbaudītu vai kādas mantas nav sabojātas. Iznākot ārā viņi izdzirdēja bļaujot mazu meitenīti un uzreiz skrēja uz kliedzienu pusi. Kad viņi atskrēja, viņi ieraudzīja ,ka šis ķermenis bija izpeldējis no zemes dēļ milzīgā lietus.Kurš tas bija ? Kā viņš nomira ? Kā mājā viņi visu šo laiku bija dzīvojuši ?

10-biedejosi-un-9

Kādās svētku pusdienās ģimene apsēdās pie pusdienu galda. Viņi domāja ,ka tā būtu lieliska ideja uztaisīt ģimenes foto. Tieši tad ,kad kamera fotogrāfēja no bēniņiem izkrita kādas meitenes līķis. Šis stāsts un fotogrāfija neesot izdomāta, kuru ir apstiprinājuši vairāki eksperti, taču bilde šķiet vistīrākais fotošops, kā liekas jums ?

10-biedejosi-un-10

Kāds fotogrāfs uzņemot foto netīšām uzņēma –  kā kāds vīrs taisa pašnāvību lecot no tilta.

 • Vīrieša Sociālais

  0 2871

  Šajā kontekstā jāņem vērā, ka Latvijā kopumā pret vīrusu ir vakcinējušies 1,261 miljons

  View more
 • Visus Latvijas

  0 924

  Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zinā

  View more
 • "Diemžēl, bet

  0 7072

  Tie, kas seko, noteikti ir dzirdējuši ziņu, ka 48 gadus vecā krievu aktrise Anastasija Zavorotņ

  View more
 • Swedbank Nekavējoties

  0 3232

  Šobrīd banku krāpšanas shēmas un mēģinājumi ir ļoti dažādi, taču lielākoties visa sist

  View more
 • Policija Brīdina

  0 3393

  Tuvojas svētku laiks un šajā svētku laikā ir tādi cilvēki, kuri vēlas uz sirsnīgā uz pozit

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV