Valmieriete pastāsta Covid-19 pieredzētās mokas : "Trakākais bija nežēlīgās sāpes plaušās" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Valmieriete pastāsta Covid-19 pieredzētās mokas : “Trakākais bija nežēlīgās sāpes plaušās”

0 comments

Stāsts par Valmieras Ritas Eglītes Covid-19 pieredzi izraisīja pretrunīgas reakcijas sociālajā tīklā “Facebook”. Sieviete dažreiz klepoja un kļuva emocionāla, stāstot viņai, kā sākās vīrusa simptomi un kā slimība attīstījās tālāk. Lai arī vairāki komentētāji apšaubīja ieraksta autentiskumu un nosauca to par teātri, citi komentētāji joprojāmn pārsteigti par sabiedrības cinismu un nežēlību.

“Es zinu un komentāros redzu, ka cilvēki netic tam, ka viss šis ir īstenībā. Un daudzi nepazīst nevienu, kas ir saslimis. Jā, es arī nepazinu, līdz pat 28. septembrim, tāpēc es vēlos pastāstīt savu stāstu,” norāda Eglīte.

“Es nevarēju aiziet uz tualeti, nepaguļot nedaudz pusceļā uz grīdas, galvu nevarēju noturēt, dzerot tējas krūzi,” video atminas Rita. Pēc nedēļas nogales diskomforts tika mazināts un ķermeņa temperatūra pazuda, bet iesnas sākās un smarža pazuda.

Viņa uzzināja, ka sieviete strādā pie Covid-19. Darba vietā tika izsaukta brigāde, kura tika pārbaudīta. Rita domāja, ka tests viņai bija pozitīvs, bet rezultāts bija negatīvs.

Kas mani pārsteidza – mans tests bija negatīvs, “to atceras Eglita. Sliktā sajūta nepazuda. Rita sacīja: “Būtībā es nekad neesmu jutusi garšu vai smaržu, un manas plaušas ir sāpīgas, es jūtu, ka kaut kas sēž uz tā un kaut kas tur iestrēdzis. Dažreiz, kad es daudz runāju, būs Dedzinoša sajūta. “

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (NSS) sniegto informāciju pirmdien uz slimnīcu tika nosūtīti vēl 10 Covid-19 pacienti. Pašlaik slimnīcā ārstējas kopumā 70 cilvēki, no kuriem 61 ir vidēji smags un 9 smags. Kā mēs visi zinām, svētdien slimnīcā no smagas slimības ārstējās seši cilvēki.

Avots

 • Beidzot atklāts,

  0 995

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 3985

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12896

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14177

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV