Valmieriete pastāsta Covid-19 pieredzētās mokas : "Trakākais bija nežēlīgās sāpes plaušās" - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Valmieriete pastāsta Covid-19 pieredzētās mokas : “Trakākais bija nežēlīgās sāpes plaušās”

0 comments

Stāsts par Valmieras Ritas Eglītes Covid-19 pieredzi izraisīja pretrunīgas reakcijas sociālajā tīklā “Facebook”. Sieviete dažreiz klepoja un kļuva emocionāla, stāstot viņai, kā sākās vīrusa simptomi un kā slimība attīstījās tālāk. Lai arī vairāki komentētāji apšaubīja ieraksta autentiskumu un nosauca to par teātri, citi komentētāji joprojāmn pārsteigti par sabiedrības cinismu un nežēlību.

“Es zinu un komentāros redzu, ka cilvēki netic tam, ka viss šis ir īstenībā. Un daudzi nepazīst nevienu, kas ir saslimis. Jā, es arī nepazinu, līdz pat 28. septembrim, tāpēc es vēlos pastāstīt savu stāstu,” norāda Eglīte.

“Es nevarēju aiziet uz tualeti, nepaguļot nedaudz pusceļā uz grīdas, galvu nevarēju noturēt, dzerot tējas krūzi,” video atminas Rita. Pēc nedēļas nogales diskomforts tika mazināts un ķermeņa temperatūra pazuda, bet iesnas sākās un smarža pazuda.

Viņa uzzināja, ka sieviete strādā pie Covid-19. Darba vietā tika izsaukta brigāde, kura tika pārbaudīta. Rita domāja, ka tests viņai bija pozitīvs, bet rezultāts bija negatīvs.

Kas mani pārsteidza – mans tests bija negatīvs, “to atceras Eglita. Sliktā sajūta nepazuda. Rita sacīja: “Būtībā es nekad neesmu jutusi garšu vai smaržu, un manas plaušas ir sāpīgas, es jūtu, ka kaut kas sēž uz tā un kaut kas tur iestrēdzis. Dažreiz, kad es daudz runāju, būs Dedzinoša sajūta. “

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (NSS) sniegto informāciju pirmdien uz slimnīcu tika nosūtīti vēl 10 Covid-19 pacienti. Pašlaik slimnīcā ārstējas kopumā 70 cilvēki, no kuriem 61 ir vidēji smags un 9 smags. Kā mēs visi zinām, svētdien slimnīcā no smagas slimības ārstējās seši cilvēki.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 597

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 697

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1467

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 979

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 853

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV