Ticiet Vai Nē, Viņas Ir Pilnīgi Vienādas! Šī Sieviete Atrada Savu Dubultnieci Internetā Un Nē, Viņas Nav Māsas! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ticiet Vai Nē, Viņas Ir Pilnīgi Vienādas! Šī Sieviete Atrada Savu Dubultnieci Internetā Un Nē, Viņas Nav Māsas!

0 comments

Vai esat kādreiz prātojis, ka kaut kur pasaulē varētu būt cilvēks, kas izskatās tieši tā pat, kā tu ? Droši vien, ka esat, bet, pat ja tāds pasaulē ir, tad iespēja viņu atrast ir viens pret miljardu. Taču šī meitene bija atradusi, kādu mājas lapu, kas to visu atvieglo.

111

Šī meitene bija  Sāra Norstroma, kurai ir tika 17 gadu. Viņa caur mājaslapu TwinStrangers.com bija atradusi savu līdzinieci – Šenonu Lorgenu, no Īrijas, viņa ir par četriem gadiem vecāka, taču viņas abas izskatās, kā dvīņi, bet viņu ģimenes nekādā veidā nav saistītas.

Pat pēc kārtīgas ciltskoka pārskatīšanas. netika atrasta iespēja, ka viņas varētu būt kādā veidā saistītas.

111213

Meitenes sazinājušās viena ar otru un drīz vien norunājušas tikšanos Dublinā. Un redzot vienu pretī otrai, Sāra saka : “Tas bija mazliet sirreāli, kad mēs beidzot satikāmies, likās, ka es skatos pati uz sevi.” Šenonas tēvs izrādīja interesi par šo neparasto notikumu un drīz vien kopīgi satikās vēlreiz. Tēvs pirmajā acu mirklī apstulba, jo tiešām nevarēja saprast, kura ir viņa meita.

112312313

Shannon bija pirmais, kas pierakstīties uz Twin svešiniekiem, un atdeva viņas meklēšanu līdz Sara pievienojās dažus mēnešus vēlāk, un atklāja Šenonu būt viņas doppelgänger. Abi ne tikai izskatās līdzīgi, bet arī dalīties līdzīgas intereses. Viņi saka, ka, lai gan tās ir dažādas personības, viņiem kopā un “justies kā seni draugi.”

Viņš saka : “Ticiet vai nē, bet es joprojām esmu mēms, jo sajaucu savu meitu ar Sāru, droši vien man pārmetīsiet, kas es par tēvu, bet jums bija jābūt man blakus, līdzība ir vienkārši neticama.”

Šenona bija pirmā, kas bija reģistrējusies šajā mājas lapā, taču pārus mēnešus vēlāk reģistrējās arī Sāra un drīz vien, viņas atrada vienu otru. Viņas ne tikai izskatās pārsteidzoši līdzīgi, bet viņām ir arī ļoti līdzīgas intereses. Kā viņas pašas saka : “Mēs esam dažādi cilvēki ar atšķirīgām personībām, taču esot kopā, liekas ka esam seni draugi, tieši tas ir pats labākais šajā visā.” Vai nav pārsteidzoši? Varbūt tavs līdzinieks meklē tieši tevi…

 • Māte Facebookā

  0 7216

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 9380

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more
 • Tapis zināms,

  0 263

  LIDL veikalu atvēršana Latvijā notiks 2020. gadā un reizē atvērsies vairāki veikali. Par to l

  View more
 • Latvijai

  0 846

  Latvijai pašaik strauji tuvojas spēcīgs ciklons, kurš savu spēku parādīs svētdien. Tā sāku

  View more
 • Kopš bērna

  0 14260

  Bērniņa piedzimšana ir skaists mirklis, taču ja notiek, kas negaidīts - tā ir traģēdija visa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV