Lūk Kā Dzīvo Viens no Slavenākajiem Holivudas Aktieriem - Pie Mājas Atrodas Veselas Piecas Privātās Lidmašīnas! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Lūk Kā Dzīvo Viens no Slavenākajiem Holivudas Aktieriem – Pie Mājas Atrodas Veselas Piecas Privātās Lidmašīnas!

0 comments

Lielākā daļa fanu nesaprot, priekš kam Džonam Trovoltam ir nepieciešamas tik daudz lidmašīnas, pie tam tās visas ir viņas. Šo jautājumu ir uzdevuši ļoti daudzi cilvēki, taču reti, kurš uz to ir saņēmis paša Džona Trovoltas atbildi. Kā skaidroja mediji, tad Džons ir ļoti lidmašīnu fanāts, līdz ar to viņš savā īpašumā jau agrā bērnībā ir vēlējiet iegūt daudzas lidmašīnas. Taču otrs un pie tam svarīgākais faktors – lidmašīnas tālajos 80-tajos un 90-tajos bija paredzētas, lai viņš maksimāli ātri nokļūtu no vienas filmēšanas laukuma uz otra. Jo kā zinām, viņš bija viens no pašiem slavenākajiem Holivudas aktieriem, viņš ir piedalījies vairāk nekā 400 dažādās filmās, kur lielākajā daļā viņš atveido galveno lomu.

1

Viņš bija tik ļoti pieprasīts, ka pēc vienas filmēšanas ainas viņam nācās doties uz citu pasaules malu, lai filmētos citā filmā un tāda bija Džona Trovolta dzīve vairākus gadus. Viņš burtiski pabeidz filmēt vienas filmas ainu un dodas uz savu privāto lidmašīnu, lai lidotu uz nākamo filmēšanas scenārija vietu, tikai daudzi joprojām uzskata, ka šādam ritmam viņam būtu pieticis pilnīgi ar divām privātajām lidmašīnām, ja nu pēkšņi kāda salūzt vai atrodas uz aviācijas bāzē uz pārbaudi. Lai vai kā, tāda bija viņa 90to gadu dzīve, bet tas nemaina faktu, ka viņš joprojām daudziem ir labi zināms un joprojām turpina filmēties dažādās filmās.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Jāpiebilst arī to, ka Džons Trovolta pa visiem šiem gadiem ir iekūlies ļoti daudz nepatikšanās un vairākos seksa skandālos, kuri viņam ir nesuši tikai un vienīgi sliktu slavu, taču tas nav liedzis viņam sasniegt patiešām daudz, un pats būtiskākais – viņš joprojām turpina filmēties 🙂

Lapas: 1 2

 • Atklājušies jaunumi

  0 733

  

  View more
 • Aizsaulē devies

  0 1991

  Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem... Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem p

  View more
 • Kariņš steidz

  0 3903

  Cilvēki par šo situāciju domā dažādos virzienos, tomēr vēl pavisam nesen Krišjānis Kariņ

  View more
 • Paziņots cik

  0 1093

  Jau patreizējā brīdī kopumā Latvijā eksplutācijā ir nodoti jau vairāki "Lidl" veikali, kuri

  View more
 • Lūk cik

  0 1288

    Vai Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā varētu uzzināt visus savus draugus, kuri Tevi

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV