Pārsteidzoši Interesants Tests, Kas Noteiks Tavu Būtību Pēc Vienkārša Principa. Pārliecinies Vai Tā Tiešām Ir? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Pārsteidzoši Interesants Tests, Kas Noteiks Tavu Būtību Pēc Vienkārša Principa. Pārliecinies Vai Tā Tiešām Ir?

0 comments

Šis būs pārsteidzoši interesants un tajā pašā laikā ļoti viegls tests, kas pa lielam noteiks tavu vispārējo būtību un raksturu. Šis tests pasaulē ir kļuvis slavens pateicoties tās vienkāršībai un cilvēku apmierinātībai, jo lielākā daļa atzīst, ka pēc tests izpildīšanas, viņa atbilde sakrīt ar viņa patreizējo raksturu & būtību.

Šis tests sastāv no viena vienkārša jautājuma, Tev jāizvēlas tikai viena no piedāvātajām atbildēm!

Kur, Tev savās mājās vislabāk patīk uzturēties?

1

a) Guļamistabā

2

b) Dzīvojamajā istabā

3

c) Ēdamistabā

4

d) Vannas istabā

5

e) Virtuvē

berlinbalkon10

f) Uz balkona/terase

dsc_0180290

g) Bibliotēkā

numerous-bubbles-on-thin-air

h) Nevienā no iepriekš minētajiem

Tagad Tev jāizvēlas viena no šīm telpām, kurā savās mājās jūties vislabāk. Kārtīgi apdomā un izvēlies!

Tagad vari izlasīt konkrēto aprakstu par sevi, padalies un ieraksti komentārā savu viedokli 🙂

a) Tu esi cilvēks ar bagātu iztēli, spilgta personība. Tu piesaisti cilvēkus jau vien ar to veidu, kā tu runā. Dažus cilvēkus tas var padarīt skaudīgus.

b) Tu esi sabiedrisks cilvēks un tev patīk runāt ar cilvēkiem. Tu citiem palīdzi, kad vien iespējams. Tu nemēdz izvairīties no atbildības, patīk būt līderim.

c) Tu esi konservatīvs, uzmanīgs un ārkārtas situācijās nekrīti panikā. Tu esi ekstraverts un tev patīk dalīties savās idejās ar citiem cilvēkiem. Tomēr tev reizēm arī ir nepieciešams pavadīt laiku vienatnē, lai sakārtotu savas domas.

d) Tu proti labi par sevi parūpēties un tev rūp sava veselība. Kad padzirdi par kādu jaunu slimību, tu sāc uzmanīties, lai neparādās pirmie simptomi. Tas reizēm taviem draugiem var šķist kaitinoši. Tomēr – uz pasauli tu skaties no gaišās puses, un tas tevi padara diezgan iemīļotu citu cilvēku vidū.

e) Tu esi mierīgs un nesavtīgs cilvēks. Vislielāko prieku tev sagādā rūpēšanās par citiem. Lai gan reizēm esi trakulīgs, cilvēki tev līdzās jūtas komfortabli un vienmēr lūdz tavu padomu, kad ir radušās kādas problēmas.

f) Tu dievini brīvību un tev ļoti nepatīk, ja tevi kontrolē. Tu vēlies pārkāpt visus noteikumus un paļauties uz savu iztēli. Kad tev rodas vajadzība gūt jaunus spēku vai “atjaunot” sevi, dodies uz pludmali vai mežu.

g) Tu dzīvi uztver nopietni. Tev patīk kārtība un, ja viss ir savās vietās. Tu esi samērā lepna un cēla persona, tev nepatīk, ja tevi izsmej. Tu esi ļoti labs klausītājs pat tad, ja citiem īsti nepiekrīti.

h) Tevi interesē cilvēki, kas ir tev līdzās, un tu daudz uzmanības nepievērs materiālajiem labumiem. Tu esi izpalīdzīgs un noderīgs savai ģimenei un, protams, ģimene tevi ļoti mīl.

 • Fantastiskas ziņas

  0 840

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3056

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9404

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 559

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25160

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV