Visus Latvijas medijus satricina tas, ko Elīna Didrihsone izdarījusi braucot pie Auto stūres! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Visus Latvijas medijus satricina tas, ko Elīna Didrihsone izdarījusi braucot pie Auto stūres!

0 comments

Jā! Jau kārtējo reizi mediju uzmanībā, pie tam galvenajos notikumos nonākusi visiem labi zināmā un pazīstamā Elīna Didrihsone! Jautāsiet, ko gan viņa atkal tādu izdarījusi? Izrādās, ka viss ir aizgājis tik tālu, ka viņa ignorējusi vairākas svarīgas lietas un pat apdraudējusi ne tikai sevi, bet arī citus! Taču, kas gan tik īpašs šajā reizē, Jūs prasīsiet? Kā izrādās, tad sociālie mediji ir izdarījuši savu un cilvēki jau ļoti laicīgi noreaģējuši uz viņas izvietoto video un acīmredzami pārkāpusi arī likumu, ziņo cilvēki!

Šoreiz visa runa esot par to, ko viņa ir pārkāpusi braucot ar automašīnu un ko tam visam pa vidu vēl darījusi. Sociālie tīkli ir jau paspējuši kārtīgi uzkarsēties un cilvēki jau pamatoti ar bažām noskatās, ko viņā izdarījusi šoreiz. Vairāki cilvēki jau paspējuši izteikties : “Vai tiešām nebūs nekādi sodi un nekas tāds? Vai atkal viņa tiks sveikā cauri?,” jautā cilvēks par influenceres un jaunās māmiņās Elīnas Didrihsones izdarības pie braucošas auto stūres.

“Influencere, jaunā māmiņa ar vairāk nekā 100 000 sekotāju Instagramā, ziemā, kad ceļi ir slideni, pie stūres, dziedot, nepiesprādzējoties, filmējot video ar otru roku un ieslēgtu zibspuldzi, kas taču nedaudz abžilbina ja spīdina sejā, bet tas viss braucot pie auto stūres un neskatoties uz šīm muļķībām, vēl ieliek sociālajos tīklos,” raksta kāds sašutis lietotājs mikroblogošanas vietnē Twitter.

Lieliski! Influencere, jaunā māmiņa ar vairāk nekā 100 000 sekotāju Instagram, brauc pa slideniem ziemas ceļiem, skaļi dzied, bez drošības jostas, uzņem video ar zibspuldzēm un ievieto tos sociālajos tīklos! Un bez soda? Cik drošs es esmu uz ceļa, ja viņa pēkšņi brauc uz ceļa un visu šo darot iebrauc pretējā joslā, kur braucu, piemēram, es? Vai tas tiešām ir tik gudri, to visu vēl ielikt sociālajos tīklos un parādīt cilvēkiem pārkāpjot rupji noteikumus?

Arī citi sociālo tīklu lietotāji pauda neizpratni par sievietes uzdrīkstēšanos. Alita: “Kāpēc viņa dzied un to visu vēl filmē? Ko tu dari? Tas ir normāli? ?”
Armands: “Parasti viņai patīk vienkārši turēt mazuli mašīnā braucot un to visu vēl filmē, ja kāds nezināja.

Eduards: “Braucot, jūsu uzmanībai jābūt vērstai uz ceļu, nevis uz video, it īpaši sarežģītās situācijās, piemēram, pašreizējā situācijā, kad ir ziema, sniegs un ledus + tumsa.  Neuzmanība var izraisīt lielas avārijas. Didru tik daudz nosoda, bet citas meitenes no viņas ņem piemēru un beigās to visu uzskata kā normu.”

Kristaps: “Šī dāma nav cietusi nopietnā avārijā. Lūk, kāpēc. Un viņa nevienu nepazīst. Lai Dievs viņu svētī ar pilnībā piekrautu mašīnu un mazu zīdaini, kas viegli var nokļūt avārijā.”

Lūk arī viņas video :

 • "AirBaltic" meklē

  0 5558

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2126

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 157

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2898

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5930

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV