Viss būs daudz savādāk, kā tika ziņots iepriekš! Paziņots, kas patiesībā notiks ar ierobežojumiem pēc 25. Janvāra - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viss būs daudz savādāk, kā tika ziņots iepriekš! Paziņots, kas patiesībā notiks ar ierobežojumiem pēc 25. Janvāra

0 comments

Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecības veikaliem darboties pēc 25. janvāra un sniegt vismaz dažus iepriekš aizliegtus tirdzniecības pakalpojumus. Paziņoja Sekretāre Evika Siliņa JV.

Pagājušajā nedēļā valdība nolēma, ka dažādi tirdzniecības ierobežojumi, tostarp tirdzniecība, ilgs līdz 25. janvārim. Pirms tā dēvētās populācijas imunizācijas Latvijā, pateicoties vakcinācijai pret Covid-19, mums joprojām ir jābūt ļoti gudriem, lai atceltu ierobežojumus, jo gaidītais pacientu skaita samazinājums patiesībā nav noticis. Patlaban nav krituma, nav straujas izaugsmes, “sacīja Siliņa.

Ņemot vērā iepriekš minēto, Siliņa norādīja, ka operatīvās vadības komanda pašlaik izskata valdības lēmuma grozījumu, kas stāsies spēkā pēc 25. janvāra.

Viņa arī minēja, ka valdība apspriedīs, vai tā var atļaut visiem veikaliem darboties un sniegt komercpakalpojumus, kas līdz šim ir aizliegti pēc 25. janvāra. Viņa atzina, ka šajā gadījumā, ja pakalpojumu sniedzējs pārkāpj epidemioloģiskos drošības nosacījumus, kamēr ir spēkā ierobežojumi un ārkārtas gadījumi, valsts uzņēmējam var tikt aizliegts nodarboties ar noteiktu uzņēmējdarbības veidu.

Siliņa apstiprināja, ka operatīvā komanda un valdība pēc 25. janvāra apspriedīs precīzākas tirdzniecības procedūras, taču galvenais nosacījums būs ievērojams epidemioloģiskās situācijas uzlabojums. Tajā pašā laikā eksperti sagatavos īpašus risinājumus, lai atļautu tirdzniecību ar konkrētiem pakalpojumiem un precēm.

Siliņa nav minējusi, vai tie var ietvert, piemēram, ēdināšanas un skaistumkopšanas pakalpojumus uz vietas.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1781

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24767

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 2119

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3866

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7791

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV