Vīrs viņu paņēma un aizveda uz pēdējo ķīmijterapriju. Tagad uzmanību uz rožu pušķi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrs viņu paņēma un aizveda uz pēdējo ķīmijterapriju. Tagad uzmanību uz rožu pušķi!

0 comments

Jau kopš 2015. gada decembra šī stāsta glavenajai varonei – Alisei bija regulāri ķīmijterapijas kursi. Laikā, kad sieviete cīnījās ar savu slimību, viņai kopumā tika veiktas 3 ļoti sarežģītas oprācijas, tomēr priekšā bija vēl pati pēdējā ķīmijaterapija. Breds, Alises vīrs ļoti vēlējās pārsteigt savu sievu, lai kaut kā atzīmētu šo īpašo notikumu. Tieši šī mērķa vārdā viņš internetā izveidoja lapu, kurā katrs cilvēks, varēja iepazīties ar Alises stāstu un ziedot jebkādu summu rozēm viņa sievai…

“Šodien manai sieviņai ir ķīmijteraprijas pēdējā diena. Šajā laikā es sapratu, ka esmu sajūsmā no viņas iekšējā spēka, drosmes un attieksmes pret dzīvi. Viņai priekšā vēl ir vairākas operācijas. Tomēr par laimi ķīmijterapija būs galā un tas ir tik tiešām milzīgs solis uz priekšu. Es ļoti vēlos viņās lapā izdarīt, ko īpašu, lai parādītu, cik ļoti es viņu mīlu un, ka viņu atbalsta gan ģimene un draugi.”

“Es tik tiešām gribu iemūžināt stāstu par viņas cīņu ar vēci, par godu manai sievai izveidojot labadrības fontu visām sievietēm, kura cīnās ar akūto krūts vēzi. To es slepeni izdarīju kopīgi ar saviem draugiem un radiem.”

Man burtiski sagribējās viņu apbērt ar ziediem. Pateicoties cilvēkiem, kuri palīdzēja saziedot naudu, man tas izdevās. Katra roze maksāja nepilnus 10 dolārus, ziedus nācās sagatavot divos veikalos. Tas bija neaprakstāmi skaists skats, kad tos sāka pievest vienu pēc otras.

Ja saskaita visus tos cilvēkus, kuri nolēma iegādāties rozi, lai palīdzētu vēža slimniekiem, sanāca vairāk nekā 170 ģimeņu. Kad konkrēta atzīme sasniedza 500 ziedu, es palūdzu pārtraukt ziedošanas procesu. Tas jau bija pietiekami, lai ietilpinātu visus ziedus, bija nepieciešamas kopumā 36 vāzes. “Pēc tam, kad biju uzdāvinājis sievai rozes, pēc viņas iteikuma mēs tās dāvinājām citiem onkoloģiskās slimnīcas pacientiem jeb slimniekiem.”

“Tas bija viens no pašiem aizkustinošākajiem brīžiem manā dzīvē. Tik daudz cilvēku no prieka raudā. No tā, ka mēs vienkārši dalījāmies ar rozem, emocijām un savās cerībām, tadējādi radās nebeidzama prieka sajūta. Milzīgs paldies visiem par šo atbalstu.”

Lūk, cik aizkustinoši! Breds apsveica sievu pēc viena posma pārvēršanas cīņā ar smago slimību – vēzi.

 • Šomēnes liela

  0 678

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 719

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1506

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 995

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 858

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV