Vīrieša Sociālais ieraksts pēc Trešās potes blaknēm saceļ Pamatīgu rezonansi un lielas Bailes visā Latvijā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrieša Sociālais ieraksts pēc Trešās potes blaknēm saceļ Pamatīgu rezonansi un lielas Bailes visā Latvijā

0 comments

Šajā kontekstā jāņem vērā, ka Latvijā kopumā pret vīrusu ir vakcinējušies 1,261 miljons cilvēku pēc divu vai, J&J gadījumā, vienas potes, Tas ir ļoti iespaidīgs skaitlis, taču joprojām nepietiek. Taču līdz šim vakcinācijas procesu ir uzsākuši 1,313 miljoni iedzīvotāju, daži no viņiem ir saņēmuši trešo vakcīnu jeb to, ko tagad sauc par revakcīnu, kas mums visiem ir ļoti svarīga. Tomēr izrādās, ka šajā gadījumā kāds iedzīotājs ir saskāries ar tik pamatīgām blaknēm, ar kurām nev

Vīrietis sociālajā tīklā Facebook dalījās ar savu personīgo stāstu par to, kā viņa ķermenis patiesībā reaģēja pēc trešās vakcinācijas. Vairāk nekā 4000 Facebook lietotāju ir dalījušies ar šo ierakstu, un tam ir vairāk nekā 1000 komentāru, taču ir pienācis laiks iedziļināties viņa teiktajā šajā stāstā. “Trešā pote! Dalos pieredzē. Protams, katram ir savs viedoklis, un es neapgalvoju, ka mani secinājumi ir objektīvi un absolūti attiecināmi uz visiem, tomēr par to noteikti nevarēju neizteikties, jo tas šajā situācijā mani ļoti apbēdināja!”

Skolotājiem, kuri strādā ar nevakcinētām personām un skolēniem, bija obligāti jāsaņem trešā pote. Tā saņēmu uzaicinājumu uz trešo poti.  Protams, ir pagājis ilgs laiks, bet drīz jūs redzēsit, kāpēc. Pirms injekcijas biju brīdināts, ka būs 1/2 devas, kas man tobrīd likās daudz labāk un nepārslogoja organismu kā pilna deva. Tā kā arī pirmās divas vakcīnas ir modernas, domāju, ka problēmām nevajadzētu būt, jo vismaz iepriekš viss bija kārtībā.

Ja pēc pirmās injekcijas es jūtos labi un tikai nedaudz drudzis, tad pēc otrās injekcijas man ir viegls drudzis un temperatūra, kā arī bezspēks, bet pēc trešās injekcijas man ir drudzis un vājums, un pēc divām nedēļām man strauji pacēlās assinspiediens. Kļuva tik slikti līdz tika ātrā palīdzība. Beigās sekoja divu nedēļu mēģinājums stabilizēt normālus asinsspiediena rādītājus, un diemžēl beigās nokļuvu Rīgas slimnīcā – Gaiļezerā!

Asinsspiediens tagad ir normalizējies, un tam ir nepieciešami vairāki dažādi medikamenti patstāvīgais lietošanai. Milzīgs paldies ikvienam ārstam un medmāsai, kas piedalījās manā ārstēšanā. Katram joprojām piemīt pārsteidzošs spēks un empātija, kas palīdzēja man tikt atpakaļ uz kājām. Tātad, šeit mans stāsts beidzas, es saņemu trešo poti, bet sekas bija ļoti smagas un ārstēšana ļoti ilga.

Mans secinājums! Vakcīnas rada lielu stresu ķermenim. Tas nav mans viedoklis, tas ir medicīnas viedoklis. Netieši, bet vakcīnas mani ļoti ietekmē, un diez vai kādreiz dzīvē veiktu vēl ceturto. Jo diez vai, tas būtu vēl ķermenim pavelkams. Es salīdzinu potēšanu ar boksu. Kāds var uzņemt 1, 2, 3, kāds var 10 sitienus. Bet kādam pietiek jau ar pirmo vai otro…

 • "AirBaltic" meklē

  0 5255

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2111

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 156

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2898

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5928

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV