Vīrieša sociālais ieraksts par Trešās potes blaknēm izraisa milzu rezonansi un bailes! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vīrieša sociālais ieraksts par Trešās potes blaknēm izraisa milzu rezonansi un bailes!

0 comments

Kopumā Latvijā vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas potes vai “Johnson & Johnson” (J&J) gadījumā – vienu poti, kopumā noslēdzis jau 1,261 miljons iedzīvotāju, kas ir patiešām milzīgs cipars. Savukārt vakcinācijas procesu līdz šim sākuši 1,313 miljonu iedzīvotāju, kur daļa jau ir saņēmusi arī trešo poti jeb balstvakcīnu, kura pašlaik tik ļoti svarīga un nozīmīga.

Kāds vīrietis sociālajā tīklā Facebook dalījās ar savu stāstu vai to, kā viņa ķermenis reaģēja pēc trešās vakcinācijas. Vairāk nekā 4000 Facebook lietotāju kopīgoja ziņu ar gandrīz 1000 komentāriem: “3.pote. Es padalīšo savā pieredzē. Katram savs viedoklis, es neapgalvoju, ka mani secinājumi ir objektīvi, tas attiecas uz visiem. Bet, lai šo visu noklusētu, es uzskatu par nepareizu, tāpēc gribu padalīties ar savu pieredzi.

Skolotājiem, kuri strādā ar nevakcinētiem cilvēkiem, pienākas 3. pote. Tā es saņēmu savu uzaicinājumu un ieguvu savu trešo poti 16. novembrī. Pirms potes mani brīdināja, ka būs 1/2 deva, kas, manuprāt, būs daudz labāka un ķermenis nepārslogos. Un tā kā pirmās 2 potes arī ir Moderna , tad problēmām nevajadzētu būt vispār, vismaz tā es domāju.  Ja es jutos labi pēc 1. potes , tikai 1 dienu temperatūra pēc 2., tad daudz ilgāk drudzis un temperatūra pēc 3. drudzis, vājums pēc 2 nedēļām, galu galā asinsspiediena problēmas un tika izsaukta ātrā palīdzība Tam visam Sekojam 2 nedēļu mēģinājums stabilizēt asinsspiedienu. 16. decembrī beigu beigās es nonāzu Gaiļezerā.

Asinsspiediens tagad ir normalizējies. Jums jālieto daudz dažādu zāļu. Liels paldies katram ārstam un katrai medmāsai, kas piedalījās manā ārstēšanā! Ikvienam ir un joprojām ir pārsteidzošas spējas un empātija. Ar to mans stāsts arī beidzās, poti es saņēmu, taču ar pamatīgām sekām un ārstēšanu.

Secinājumi. Jebkura (!) vakcīna radīs stresu ķermenim. Tā nav mana ideja, tas ir medicīnisks atzinums. Netieši, bet pote mani ietekmē. Un diez vai es taisīšu ceturto, jo kas zina, kas var otikt vēl tālāk. Potēšanu var salīdzināt ar boksu. Kāds var paciest 1, 2, 3, kāds 10, “Vai tiešām mums būs šī pote ik pēc 6 mēnešiem?” vīrietis retoriski vaicāja.

 • Beidzot atklāts,

  0 1078

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 3996

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12897

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14178

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV