Viņķele tomēr atkal būs vadītāja. Tiek atklāts, ko viņa vadīs tagad! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele tomēr atkal būs vadītāja. Tiek atklāts, ko viņa vadīs tagad!

0 comments

Kā izrādās, tad Ilzei Viņķelei pašlaik nemaz neiet tik slikti, kā varbūt sākumā varējām domāt, jo pašlaik viņas dzīvē viss strauji mainās un atkal pienākušas ziņas, ka viņa atkal būs vadītāja un bez darba tā arī nepaliks! Un kā izradās, tad lielākā daļa cilvēku jau tagad vēlas uzzināt par ko tad viņa strādās un ko darīs tālāk. Tieši tāpēc laiks ķerties klāt, lai uzzinātu, ko bijušā Veselības ministre darīs pašlaik.

Un kā izrādās pētot sīkāk, tad Ilze Viņķele nav tikusi pie šāda vai tāda vienkāršā darbiņa, bet gan diezgan augsta līmeņa profesiju, kurā viņai pavisam noteikti nebūs garlaicīgi. Tomēr jāņem vērā, ka arī šajā profesijā uz viņas pleciem būs daudz darāmā. Laiks uzzināt, ko tad viņa tagad darīs.

Jau sestdien kustības “Par!” domes galvenajā sēdē par jaunas domes priekšsēdētāju tikusi ievelēta, nu jau bijusī veselības ministre Ilze Viņķele, kas ir liels pārsteigums daudziem, aģentūru LETA informējusi galvenā kustības pārstāve Amālija Brūvere. Jaunais paziņojums tik tiešām daudzus jau izbrīnijis, jo tagad Viņķelei atkal būs gana daudz darāmā.

Jāņem vērā, ka dome ir partijas institūcija, kurā darbojas gan valde, gan deputāti, kā arī Ministru kabineta locekļi. Tāpat dome ir partijas institūcija, kurā vēl darbojas padomes locekļi un nodaļu pārstāvji. Pie tam dome kongresu starplaikos apstiprina arī politiskās prioritātes un priekšvēlēšanu vajadzīgās programmas.

Un šajā visā uzdevumā svarīga loma būs tieši bijušajai Veselības ministrei Ilzei Viņķelei, jo viņas vadītās domes tuvākais mērķis būs apstiprināt “Par!” programmu pašvaldību vēlēšanām, kas ir liels un mērķtiecīgs solis.

Lieki piebilst, ka kustība “Par!” vēlēšanās startēs vairāk nekā desmit Latvijas lielākajās pilsētās un novados. Līdz ar to var spriest, ka Ilzei Viņķelei daramā darba būt pietiekami un viņa atkal būs nodarbināta.

Vienīgā lieta, ko cilvēki vēl nezina, kāda būs viņas aptuvenā alga šajā amatā. Daudzi jau paspējuši izteikties, ka tas pavisam noteikti drīzumā “uzpeldēs” un būs zināms, atliek tikai pagaidīt.

Avots

 • Šodien ticis

  0 1231

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24707

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1898

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3858

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7777

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV