Viņķele šodien paziņo, ka strikti ierobežojumi tiks ieviesti visā valsts teritorijā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele šodien paziņo, ka strikti ierobežojumi tiks ieviesti visā valsts teritorijā

0 comments

Veselības Ministre Ilze Viņķele (AP) šodienas preses konferencē uzsvēra, ka Covid-19 izplatību Latvijā var raksturot kā “ļoti, ļoti nopietnu!”Ja situācija neuzlabosies, visā valstī būš jānosaka daudz stingrāki ierobežojumi, nekā tas jau tagad ir!

Runājot ar sabiedrību, viņa sacīja, ka Covid-19 izplatība un lielais inficēto cilvēku skaits šodien liecina, ka “situācija ir tiešām skumja un nopietna”. Politiķe brīdināja, ka kopš marta veselības aprūpes sistēma, kas darbojas šajā režīmā, slimnīcas un personāls atrodas netālu no teju vai “sabrukšanas”robežas, jo slimnīcās vienkārši sāk trūkt vietu, un tur esošie netiek pie savām operācijām un citām lietām.

Viņa atgādināja, ka rīt stāsies spēkā stingrāki ierobežojumi, kas nopietni ietekmēs izglītības iespējas un saimniecisko darbību 12 pilsētās. Viņa uzsvēra: “Ja situācija pašlaik ir nestabila, tad stingrāki ierobežojumi ir jānosaka arī visai valstij, nevis tikai konkrētām vietām!”

Saskaņā ar Nacionālās veselības administrācijas datiem vakar 94 Covid-19 pacienti tika hospitalizēti, savukārt slimnīcā šobrīd ārstējas 489 jauni koronavīrusa pacienti. Veselības ministre Viņķele  (AP) ceturtdien preses konferencē skaidroja, ka atsevišķu uzņēmumu neatbilstība Covid-19 ierobežojumiem radīs stingrus ierobežojumus visai pašvaldībai.

Lai izskaidrotu, kāpēc, neraugoties uz ieviestajiem ierobežojumiem, Covid-19 izplatību nevarēja kontrolēt, Viņķele atsaucās uz liela mēroga infekcijas uzliesmojumu, kas konstatēts zivju pārstrādes uzņēmumā “Brīvais vilnis”.

Tā rezultātā tika skarta ne tikai uzņēmuma darbība, bet arī visa pilsēta,” sacīja ministre!  Salacgrīva ir viena no pilsētām, uz kuru attieksies stingrāki ierobežojumi, tikai dēļ šī te gadījuma!

Kā vēl vienu piemēru nespējai ierobežot Covid-19 izplatību Viņķele minēja stāstu par jaunu vīrieti, kurš to nesen aktīvi izplata sociālajos tīklos. Persona dalījās savā stāstā ar Covid-19 un pastāstīja, ka ir bijis ļoti precīzs un ievērojis ierobežojumus – viņš uzlika masku, ievēroja attālumu, dezfinficēja rokas un visu pārējo, tomēr beigās pats diemžēl inficējās.

Bet viena daļa ir bijusi tā, kura nav bijusi godprātīga pret sevi un citiem. Tas skaidrojams ar to, ka šī cilvēķu daļa turpināja satikties ar draugiem un citām paziņām, kuru rezultātā ir inficējušies vēl liela daļa jaunu cilvēku, ko iepriekš varēja novērst.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 275

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3845

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3401

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5030

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4393

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV