Viņķele šodien nākusi klajā ar jaunu paziņojumu saistībā ar ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele šodien nākusi klajā ar jaunu paziņojumu saistībā ar ierobežojumiem

0 comments

Veselības ministre Ilze Viņķele intervijā TV3 TV stacijai “900 sekundes” sacīja: “Tāpat kā pavasaris, arī mēs vairs nevaram izturēt visas valsts bremzes, tāpēc ir jāpalielina ikviena atbildība.” Ministre norādīja, ka pēdējo divu nedēļu laikā jaunā koronavīrusa Covid-19 sastopamība ir palielinājusies astoņas reizes, un darba grupā turpinās plaša mēroga infekciju izplatīšanās.

Cilvēks no ārzemēm, rūpīgi neievērojot savu izolāciju, devās uz darbu un pasniedza šādu “dāvanu” šādiem kolēģiem, radiniekiem un radiniekiem. Šeit saskaņā ar administratīvajiem lēmumiem, ja mēs nevēlamies pilnībā paralizēt savu dzīvi, mums jāapzinās sabiedrības līdzdalības nozīme.

Ministre arī norādīja, ka epidēmijas situācijas pasliktināšanās dēļ nav plānots pārtraukt ambulatoro un plānoto pakalpojumu sniegšanu kā pavasarī. Tas var tikai samazināt pacienta vēdera uzpūšanos.

Viņa atzina, ka pavasarī, lai arī valsts Covid-19 izplatības līmenis ir daudz zemāks, ir nepieciešams ievērojami samazināt plānoto un ambulatoro veselības aprūpi, lai sagatavotu ārstniecības iestādes un pasargātu pašus ārstus no infekcijas. gada.

Tomēr politiķe paskaidroja, ka šāda pakalpojumu sniegšanas apturēšana vairs nav atļauta, jo tā pārskatāmā nākotnē var negatīvi ietekmēt sabiedrības veselību. Ministre sacīja: “Varbūt satiksmes apjomu var samazināt, bet mēs neplānojam slēgt satiksmi kā pavasarī.”

Politiķis norādīja, ka pēdējos mēnešos slimnīcas ir ievērojami palielinājušas gatavošanos Covid-19 pacientu uzņemšanai. Vienlaikus viņa norādīja, ka hospitalizēto pacientu vecuma struktūra mainās. Heķele sacīja: “Ja pavasarī viņi galvenokārt bija vecāka gadagājuma cilvēki vai ļoti veci, tagad mums ir arī cilvēki 40–45 gadu vecuma grupā, kas tikai pierāda, ka Covid-19 diemžēl ir bīstama un ļoti lipīga slimība.”

Saskaņā ar ziņojumiem, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs sacīja, ka pēdējo divu nedēļu laikā saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir palielinājusies par 172%, savukārt citās Eiropas valstīs tā ir palielinājusies aptuveni par 14%.

Avots

 • Fantastiskas ziņas

  0 1121

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3066

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9415

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 565

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25163

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV