Viņķele šodien nākusi klajā ar jaunu paziņojumu saistībā ar ierobežojumiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele šodien nākusi klajā ar jaunu paziņojumu saistībā ar ierobežojumiem

0 comments

Veselības ministre Ilze Viņķele intervijā TV3 TV stacijai “900 sekundes” sacīja: “Tāpat kā pavasaris, arī mēs vairs nevaram izturēt visas valsts bremzes, tāpēc ir jāpalielina ikviena atbildība.” Ministre norādīja, ka pēdējo divu nedēļu laikā jaunā koronavīrusa Covid-19 sastopamība ir palielinājusies astoņas reizes, un darba grupā turpinās plaša mēroga infekciju izplatīšanās.

Cilvēks no ārzemēm, rūpīgi neievērojot savu izolāciju, devās uz darbu un pasniedza šādu “dāvanu” šādiem kolēģiem, radiniekiem un radiniekiem. Šeit saskaņā ar administratīvajiem lēmumiem, ja mēs nevēlamies pilnībā paralizēt savu dzīvi, mums jāapzinās sabiedrības līdzdalības nozīme.

Ministre arī norādīja, ka epidēmijas situācijas pasliktināšanās dēļ nav plānots pārtraukt ambulatoro un plānoto pakalpojumu sniegšanu kā pavasarī. Tas var tikai samazināt pacienta vēdera uzpūšanos.

Viņa atzina, ka pavasarī, lai arī valsts Covid-19 izplatības līmenis ir daudz zemāks, ir nepieciešams ievērojami samazināt plānoto un ambulatoro veselības aprūpi, lai sagatavotu ārstniecības iestādes un pasargātu pašus ārstus no infekcijas. gada.

Tomēr politiķe paskaidroja, ka šāda pakalpojumu sniegšanas apturēšana vairs nav atļauta, jo tā pārskatāmā nākotnē var negatīvi ietekmēt sabiedrības veselību. Ministre sacīja: “Varbūt satiksmes apjomu var samazināt, bet mēs neplānojam slēgt satiksmi kā pavasarī.”

Politiķis norādīja, ka pēdējos mēnešos slimnīcas ir ievērojami palielinājušas gatavošanos Covid-19 pacientu uzņemšanai. Vienlaikus viņa norādīja, ka hospitalizēto pacientu vecuma struktūra mainās. Heķele sacīja: “Ja pavasarī viņi galvenokārt bija vecāka gadagājuma cilvēki vai ļoti veci, tagad mums ir arī cilvēki 40–45 gadu vecuma grupā, kas tikai pierāda, ka Covid-19 diemžēl ir bīstama un ļoti lipīga slimība.”

Saskaņā ar ziņojumiem, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs sacīja, ka pēdējo divu nedēļu laikā saslimstība ar Covid-19 Latvijā ir palielinājusies par 172%, savukārt citās Eiropas valstīs tā ir palielinājusies aptuveni par 14%.

Avots

 • Inficējušies vēl

  0 3097

  SPKC ziņoja, ka pagājušajā diennaktī tika veiktas 4458 COVID-19 pārbaudes, reģistrēti 211 in

  View more
 • Situācija kļūst

  0 4554

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1299

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3850

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11185

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV