Viņķele pēkšņi ir nākusi klajā ar ļoti nepatīkamu ziņu - Izrādās, ka tas nav bez pamata! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele pēkšņi ir nākusi klajā ar ļoti nepatīkamu ziņu – Izrādās, ka tas nav bez pamata!

0 comments

Jāņem vērā, ka pēdējo divu nedēļu laikā Latvijas teritorijā ir reģistrēti 11 ar koronavīrusu inficētas personas, kuras ir ieradušās Latvijas valstī no Krievijas. Tie mūsu statistikā jau ir pietiekami pamatoti dati, tā paziņojusi Veselības ministre Ilze Viņķele (AP)

Šādā veidā Viņķele komentēja situāciju sociālajos medijos par milzu sacelto ažiotāžu, ka Covid-19 uzliesmojums izraisot tieši no Krievijas atbraukušies pilsoņi vai ārzemnieki. Tas licis daudziem cilvēkiem izteikties diezgan skaidri.

Taču viņa pati azinusi, ka nemaz neesot pieejama informācija par to, cik tieši ar Covid-19 inficēto cilvēku, kuri Latvijā iebraukuši ir tieši no Krievijas. Un nav zināms vai viņi ir mūsu valsts pilsoņi vai cilvēki ar vienkāršu termiņuzturēšanās atļauju Latvijas teritorijā.

Slimību Profilakses un kontroles centrs (SPKC) jau ir paziņojis, ka viņu rīcībā nav informācijas par to, vai tie ir Latvijas pilsoņi, kas atbraukuši no Krievijas un bijuši, piemēram, tīri darba darīšānās, izteikusies Ilze Vinķele.

Tāpat viņa paziņoja, ka gandrīz tikpat liels saslimušo skaits Latvijā ir ieradušies tieši no Zviedrijas. “Varam redzēt samēru, kas ir praktiski identisks.”

Jāņem vērā, ka internetā nonākusi milzu ažiotāža par notikušajiem pasākumiem Tērbetas ielā. Svinībās acīmredzami tika pārkāpti teju visi ierobežojumi un cilvēki ar to nav apmierināti.

Kāds no uzņēmējiem jau izteicies, ka pilnīgi neesot jēgas ievērot ierobežojumus, jo redz priekš Viņķeles pasākumam, kas viņiem ir svarīgi, varēja pārkāpt ierobežojuus, tad arī ikdienā cilvēki varot darīt to pašu, izteicies uzņēmējs.

 • "Tam ir

  0 861

  Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt, ka kopējā situācija lēnām tik tiešām sāk u

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1303

  Lai arī cik skumji tas nebūtu, bet tieši pēdējā laikā varam dzirdēt par pazīstamiem cilvēk

  View more
 • "Pārslimoju kovidu,

  0 2199

  “Janvārī pārslimoju kovidu, bet pēc četriem mēnešiem ārsts man ieteica vakcinēties. Pakla

  View more
 • Sinoptiķi pamatīgi

  0 4278

  Jau iepriekš atskanēja informācija par to, kāds laiks tad īstenībā gaidāms šajos skaistajos

  View more
 • Iedzīvotājus sadala

  0 1967

  Vīrusa pārlimojušie, kuriem pēc sākotnējā pozitīvā testa ir pagājšas 180 dienas, un cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV