Viņķele negaidīti paziņo pavisam baisu notikumu, kas ir noticis ar viņas ģimeni - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele negaidīti paziņo pavisam baisu notikumu, kas ir noticis ar viņas ģimeni

0 comments

Kā izrādās, tad Ilze Viņķele tagad dalās ar daudzām interesatām nu pat pārsteidzošām lietām, kuras nekur tā īsti nebija klāstījusi tad, kad atradās savā Veselības ministres amatā. Lai vai kā, bet šoreiz runa izradījās gana nopietni un viņa to visu pastāstījusi pavisam negaidīti. Jāņem vērā, ka tas saistīts ar viņas ģimeni, tāpēc tas visu stāstu padara vēl daudz bailīgāku.

Pašlaik jāņem vērā, ka nu jau bijusī Veselības ministre Ilze Viņķele piedalījās ļoti labi zināmajā un populārajā televīzijas šovā ar nosaukumu “Kad viņas satiekas”. Tur viņa pastāstījusi vairāk nekā baisu notikumu, kurš ir norisinājies pirms laba laiciņa viņas ģimenē. Taču to atklājusi tikai tagad, jo agrāk par to īsti nav vēlējusies runāt, vai atklāt ko sīkāk. Tieši šobrīd viņasprāt esot bijis īstais laiks to pateikt.

Ilze sāka stāstīt par kādu tiešām baisu notikumu, kurš norisinājies pirms daudziem gadiem un tiešā veidā saistīts tieši ar viņas ģimene. Un kā atklājās, tad viņas ģimene savulaik bijusi izsūtīta uz Sibīriju. Un tad, kad Ilzes Viņķeles tēvs būtdams tikai 9 gadus vecs, pats ar saviem spēkiem atbēdzis atpakal uz Latviju, kas liekas teju vai neticami.

“Būtiski, ka tētis par šo konkrēto ceļojumu neko daudz tā arī nav stāstījis. Tas man liek tikai nojaust, kas patiesībā tajā laikā bija noticies. Kas gan tik nevarēja gadīties – mazs, zilacains un blonds mazs puika no Krievijas atdodas atpakaļ uz Latviju,” savās dziļajās domās stāstīja Viņķele

Nu jau bijusī Veselības ministre lika atgādināt par to, ka tieši šis baisais noikums ir daļēji saistīts ar to, kādēļ viņa patiesībā savu konkrēto dzīvi centās sasaistīt un beigās arī saistīja ar politiku. Viņa saka : “Es tiešām darīšu visu, kas manos spēkos nu pāri visam tam, lai Latvijā nevienai ģimenei un mūsu bērniem nebūtu jāpārdzīvo, kaut kas tāds.”

Pats interesantākais šajā visā ir tas, ka viņa to ir atklājusi tieši tagad, nevis agrāk cēlusi gaismā. Viņa vēlējās padalīties par pārdomām un vēlējusies padalīties ar to arī citiem. Zemāk ir iespēja aplūko viņas pilno interviju, kur viņa atklāj arī vēl daudz citas lietas :

 • Šodien ticis

  0 1486

  Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) marta beigās sāks noteikt vienreizēju atbal

  View more
 • Vecā kundze

  0 24726

  Cik daudzi no mums rūpējās par saviem kaimiņiem? Laikam ejot, mēs arvien mazāk pievēršam uzm

  View more
 • Tagad bezdarbnieki

  0 1992

  Lai sniegtu atbalstu bezdarbniekiem, kuriem nav bezdarbnieka pabalstu un kuriem pašreizējos apstā

  View more
 • Kariņš izsakās,

  0 3861

  Visā Eiropā Covid-19 izplatība ir satraucoša. Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis jau tagad s

  View more
 • Jau no

  0 7780

  Kā izrādās, tad lielākā daļa nemaz to pat nezina un iepriekš vispār nav dzirdējuši, līdz

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV