Viņķele negaidīti nāk klajā ar svarīgu paziņojumu tautai - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele negaidīti nāk klajā ar svarīgu paziņojumu tautai

0 comments

Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele negaidīti ir nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu. Ja Epidemioloģiskā situācija nemainīsies vai pat uzlabosies, tad tas jau būs nākamais solis, lai Latvijā varētu atļaut ārtelpu pasākumu rīkošanu. Šajos pasākumos varētu piedalīties līdz pat 200 cilvēkiem vienuviet, tā izteikusies Ilze Viņķele rīkotajā preses konferencē. “Attiecībā tieši uz ārtelpu pasākumiem, šis solis būs platāks, nekā parasti, tomēr mēs nerunājam par tūkstošiem,” izteicās Veselības ministre.

Tāpat Veselības Ministre uzsvēra to, ka vasarā tik tiešām varētu būt atļauti plašāka cilvēku dalība pasākumos. Viņa pat izteikusies, ka pastāvot iespēja pasākumiem, kur varētu piedalīties tūkstošs cilvēki. Taču uz šādu Ilzes Viņķeles sakāmo pamatīgi iebilda infektologi un epidemiologi. Viņi uzskata, ka šāds gājiens ir ļoti, ļoti riskants un pat bīstams patreizējā situācijā, lai gan arī situācija tiešām uzlabojas.

“Jāņem vēra, ka kaimiņi igauņi esošo pulcēšanos brīvību ir uzsākuši ar tiešām lielu vērienu. Tomēr Latvijā šai situācijai ir jāpieiet daudz piesardzīgāk. Tas ir ļoti svarīgi,” izteicās Viņķele. Viņa pibilda arī to, ka Latvijas valdībai vajag izšķirties par pasākumiem ārpusē un pulcēšanos skaitu un ilgumu iekštelpās. Jo būsim piesardzīgāki, jo labāka būs situācija.

Tāpat ir jāņem vērā, ka citviet pasaulē nav piemēri, uz kuriem varētu raudzīties pozitīvi, mazino ierobežojumus. Tieši tāpēc Latvijas valdība ir nolēmusi esošajam procesam pieķerties ļoti piesardzīgi. Šī iemesla dēļ visu ierobežojumu atcelšana notiks četru nedēļu periodā, lai varētu pēc statistikas izvērtēt esošo situācijas gaitu.

Pēc Veselības Ministres izteikumiem, tas ir nepieciešams, lai precīzi varētu zināt esošo situāciju. Tādēļ pēc ierobežojumu mīkstināšanas proces vajadzīgi divi 14 dienu ilgi periodi.

Kā jau iepriekš tika ziņots, Veselības ministrija ziņoja par to, ja epidemioliģiskā situācija nepasliktināsies un nekļūs sliktāk, tad arī atbiltoši visiem plāniem varētu ievērojami mīkstināt ārkārtējā situācijas ierobežojumus.

Nav zināms kādi ierobežojumi turpināsies, taču divu metru distanci pavisam noteikti vajadzēs ieturēt vēl ilgu laiku.

Lasi vēl : Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

Avots

 

 

 • Ministriem pie

  0 1218

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4228

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1731

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3047

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3239

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV