Viņķele nāk klajā ar nopietnu brīdinājumu tautai un atklāj, ka var tikt ieviesti iepriekšējie ierobežojumi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele nāk klajā ar nopietnu brīdinājumu tautai un atklāj, ka var tikt ieviesti iepriekšējie ierobežojumi

0 comments

Ja ar Koronavīrusu inficēto skaits turpinās pieaugt vai saglabās līdzīgu gaitu, tad valdība tiešām lems par esošo ierobežojumu pasākumu pastiprināšanu. Tā ir norādījusi Latvijas Veselības ministre Ilze Viņķele.

Viņa strikti pauda, ka Latvijas epidemiologi patlaban tiešām veic nepieciešamos darbus saistībā ar šīs nedēļas jaunajiem konstatētajiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem. Tajā starpā tiek noteiktas arī visas kontaktpersonas, lai maksimāli varētu izprast no kādām vietām cilvēki ir inficējušies.

“Ja konkrētais saslimstības līmenis tiesām pieaugs, lai ierobežotu tālāku izplatību valstī, valdība lems par ierobežojošo pasākumu pastiprināšanu. Jau mazinot ierobežojumus, noradīju, ka tie tik tiešām varētu tikt pārskatīti, ja pieaugs inficēto cilvēku skaits,” nopietni brīdinājusi Viņķele.

Tāpat Veselības ministre skaidroja, ka pašlaik kopā ar visiem nozares pārstāvjiem nepārtraukti tiekot veikta smalka situācijas analīze un novērojumi, lai varētu veikt precīzas tendences. Viņķele pavisam noteikti aicina iedzīvotāju izmantot iespēju veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu, iepriekš piesakoties pa tālruni 8303. Tāpat viņa aicina lejuplādēt telefona aplikāciju ar nosaukumu Apturi Covid.

Kā jau ziņots, ja izmeklējot konkrētos nedēļas jaunos Covid – 19 saslimšanas gadījumus, vairākiem no tiem nebūs izsekojams infekcijas avots, tad visticamāk nāksies atgriezties atpakaļ pie stingrākiem ierobežojumiem nākamās nedēļas laikā, aģentūru Leta informējusi Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC)

Atliek tikai cerēt, ka lielākā daļa būs izsekojama, kā rezultātā ierobežojumi netiks palielināti, atliek tikai gaidīt jaunākās ziņas. Sekojiet līdzi un esiet modri!

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4148

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10609

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1704

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV