Viņķele : Ārkārtas Situācija noteikti tiks pagarināta un Ziemassvētkus svinēsim bez draugiem un radiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Viņķele : Ārkārtas Situācija noteikti tiks pagarināta un Ziemassvētkus svinēsim bez draugiem un radiem

0 comments

Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā būs jāpavada, neapmeklējot radus un draugus, tā paziņoja veselības ministre Ilze Viņķele (AP). Viņa sacīja, ka minimālais pagarināšanas periods ir divas nedēļas, pēc kura var novērtēt, vai ierobežojums ir bijis gana efektīvs konkrētajā laikā.

“Kamēr tas ir objektīvi nepieciešams, valdībai nav nekādas intereses par ārkārtas situācijas turpināšu, līdz tas tiešām ir vitāli nepieciešams.” Viņķele sacīja: “Ja tas izdosies, tiek prognozēts, ka [ārkārtas situāciju] var [pagarināt] uz divām nedēļām. “Viņa atgādināja, ka ārkārtas situāciju nevar uzturēt ilgstoši, jo tomēr tas rada arī zināmu postu visiem pārējiem un ekonomikai.

“Svētki būs klusi, tas nozīmē, ka svinēsim (tos) kopā ar ģimeni. Tas nozīmē arī to, ka tāpat kā pavasarī, Lieldienās, Ziemassvētkos un Jaunajā gadā mēs izvairīsimies no radu, draugu un vecvecāku apmeklēšanas, jo tas vienkārši ir vairāk nekā bīstami priekš mums visiem!

Viņa arī aicināja veikt nepieciešamos Latvijas ceļojumu novērtējumus un nevajadzētu doties uz pilsētām, kuras visvairāk skārusi Covid-19. Viņa sacīja: “Ja ir iespēja aizbraukt un tiešām nepieciešams doties uz kādu Covid-19 smagi skarto pilsētu, tad vajadzētu to tomēr atlikt, jo situācija ir tāda, kāda tā ir.

Veselības ministre arī sacīja, ka pat ārvalstu tautieši ar diplomātisko statusu ir noteikuši izņēmumus, lai respektētu pašizolāciju, taču jāņem vērā, ka, ierodoties Latvijā gada nogales svētku laikā, būs 10 dienu izolācija. Veselības ministre sacīja: “Ārzemēs strādājošajiem, plānojot ceļojumu mājās, desmit dienas būs paškarantīna, lai svētki būtu droši gan viņiem pašiem, gan tuviniekiem.”

Vienlaikus viņa vērsa uzmanību uz Latvijas cilvēku svaigo gaisu un dabiskajām aktivitātēm. To varot baudīt ikviens, ikvienā Latvijas pilsētā. Viņķele arī sacīja, ka sabiedrība salīdzinoši īsā nenoteiktības periodā vairs nepildīs Covid-19 ierobežojumus, jo patiešām būs pārliecinošas ziņas, ka Latvija Covid-19 vakcīnu saņems nākamā gada sākumā.

“Latvija ir gatava un ir pasūtījusi vakcīnas mūsu cilvēkiem Latvijā. Vakcīnas būs drošas, un par to nav šaubu. Konceptuāli ir nolemts, ka vakcīnas Covid-19 izmaksas tiks apmaksātas no valsts budžeta,” sacīja veselības ministre.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 1

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3608

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3375

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5014

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4375

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV