Vecrīgā policija atradusi kailu un ar asinīm noklātu sievieti, kurai rokā bija nazis. Atklājas nepatīkamas lietas - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vecrīgā policija atradusi kailu un ar asinīm noklātu sievieti, kurai rokā bija nazis. Atklājas nepatīkamas lietas

0 comments

Pašvaldības policijai patrulējot Vecrīgas ielās, neilgi pēc pulksten 11:00 atklājās kāds ļoti nepatīkams pārsteigums. Pašvaldības policija uz ielas paši pamanījuši kailu sievieti, kura bijusi noklāta ar asinīm visā augumā. Tāpat viņai rokā bija pamatīgs nazis, kas visu situāciju padarījis vēl nesaprotamāku…

Sievete nekavējoties tikusi aizturēta, jo viņas ķermenis tik tiešām bija noklāts ar asinīm, nevis krāsu, kā to varēja padomāt pašā sākumā. Tieši tad sekoja, pats trakākais, jo atklājās notikuma gaitas.

Sieviete nekavējoties tika aizturēta un nekavējoties nodota mediķu pārziņā, lai saprastu esošo situāciju un sievietes veselības stāvokli. Kā portālam Jauns.lv paziņojusi Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis, tad konkrētā sieviete pirms tam bijusi kādā Vecrīgas dzīvoklī.

Šajā dzīvoklī viņa atradusies kopīgi ar kādu vīrieti. Nekavējoties dodoties uz konkrēto dzīvokli, tajā policisti sastapa vīrieti, kuram bija ļoti acīmredzami ievainojumi. Šis vīrietis nekavējoties tika nogādāts mediķu aprūpē un policija tālāk skaidros visa notikušā apstākļus, lai saprastu situācijas nopietniību.

Pašlaik precīzi nav zināms, kā viss norisinājies, taču izskatās, ka ir noticis pamatīgs konflikts abu starpā, kā rezultātā abi viens tram uzbrukuši. Policija skaidros visu notikušo apstākļus, lai varētu izprast, kas un kā tieši notika.

Jāņem vērā, ka šāda veida notikums Vecrīgā vēl iepriekš nav bijis redzēts. Atliek gaidīt, kas tālāk noskaidrosies izmeklēšanas gaitā.

Avots

 • Precīzāka zīlēšana

  0 4143

  Kurš gan nevēlas uzzināt, vai viņa vēlēšanās patiešām piepildīsies? Protams, ka ielūkoš

  View more
 • Notikusi milzu

  0 8666

  Nesen mediju telpu Latvijā sasniedza baisa ziņa par noziegumu Jelgavā – Prokuratūra bija nodev

  View more
 • Pasaules Slavena

  0 10605

  Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies

  View more
 • Eiropai nopietnas

  0 2500

  Eksperti vēl nav panākuši vienprātību par to, vai Eiropa šobrīd piedzīvo Covid-19 "otro viln

  View more
 • Šodien ir

  0 1700

  Saskaņā ar laika apstākļu brīdināšanas portālā publicēto informāciju šajā nedēļas nog

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV