Valsts Prezidents Levits ir nācis klajā ar nopietnu paziņojumu - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Valsts Prezidents Levits ir nācis klajā ar nopietnu paziņojumu

0 comments

Jāņem vērā, ka prokuratūra Latvijā šobrīd tiešām darbojas zem viduvējā līmeņa… Tieši šādu viedokli priekš intervijas TV3 raidījuma “Nekā Personīga”, izteicās Latvijas valsts prezidents Egils Levits. Tāpat ziņots, ka šovasar beigsies ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera pilnvaras, un šī iemesla dēļ notiek konkurss, lai varētu izraudzītos nākamo un galveno prokuratūras vadītāju. Jāņem vērā, ka uz konkrēto amatu kandidē veseli astoņi pretendenti.

“Tev ir jāredz prokuratūras kopējā loma Latvija valstī. Tev ir jāredz arī problēmas, Kāpēc prokuratūra ir darbojusies līdz šim, es teiktu, ka tas viss  bija viduvējā līmenī. Vai pat arī nesasniedzot viduvējo līmeni. Varbūt pat zem viduvējā līmeņa,” izteicās politiķis.

Pēc paša prezidenta domām, prokuratūras darba nepietiekamā kvalitāte esot tieši saistīta ar vāju, ļoti vāju juridisko izglītību, kā arī nepietiekamu profesionalitāti un zināmu rutīnas trūkumu. Visa galvenā pamatproblēma ir tajā, ka juridiskā un kriminālizmeklēšanas izglītība mums vienkārši nav pietiekamā līmenī. Tas ir ļoti permanenti  un tās ir bijis teju visu laiku. Un tieši tādā vidējā laika posmā tas būtu pats galvenais, kam noteikti ir japievēršs pastiprināta uzmanība.

Levits skaidri un gaiši atzina, ka prokuroru izglītība ir daudz labāk nekā izmeklētājiem. Tāpēc, iespējams, varētu tiešām palielināt prokuroru lomu pirmajā izmeklēšanas stadijā. Ne tikai pasīvi novērot, bet arī reāli faktiski vest procesu, līdz ar to policija darbotoes kā iestāde prokuratūras uzdevumā un tas ir ļoti svarīgi.

Prezidents izteicis šo situāciju jo nav īsti apmierināts ar to, kā viss līdz šim notiek, tāpēc drīzumā ir nepieciešams celt latiņu uz augšu un tas ir ļoti, ļoti būtiski, lai varētu celt arī Latvijas līmeni uz augšu pasaules priekšā.

Lasi vēl : Ir Ticis paziņots par jaunāko mirušo ar Koronavīrusu! Tiek atklātas baisas un nepatīkamas detaļas

Avots

 • Ministriem pie

  0 1018

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4200

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1728

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3041

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3234

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV