Valsts Augstākās Amatpersonas Steidzami nākušas klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Valsts Augstākās Amatpersonas Steidzami nākušas klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem!

0 comments

Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un vēl vairākas citas augsta ranga amatpersonas, tajā skaitā Krišjānis Kariņš visā pilnībā vienbalsīgi ir paziņojuši, ka Krievijas milzīgajam un barbariskajam mēģinājumam piespiedu kārtā mainīt visu situāciju Ukrainā ir ļoti nopietns drauds un starptautiskais tiesību pārkāpums visā plašajā pasaulē. Šoreiz gan jāņem vērā, ka tas ir ļoti brutāls mēģinājums ietekmēt visu notiekošo. Taču šobrīd ir jāņem vērā ļoti svarīgas un būtiskas lietas.

Tajā pašā gadījumā amatpersonas jau vairākas reizes uzsvēra, ka Krievijas ļoti smagajai agresīvajai rīcībai pret Ukrainu būs ļoti ilgstošas un nopietnas sekas, it īpaši izšķiroša loma arī Eiropas Kopējā drošības situācijā, jo tiekam ietekmēti mēs visi un tas šajā gadījumā ir ļoti nepatīkami un negatīvi. Šajā gadījumā viena no svarīgākajām lietām, ka NATO ir jārīkojas ļoti skaidri un nepārprotami, lai varētu stiprināt alianses flangu visā tās pilnībā. “Mēs visā pilnībā ņemam un nosodam Krievijas rīcību un Latvija jau ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt pašus stingrākos pasākumus, lai tikai pieliktu punktu šim smagajam agresijas aktam!” Tomēr ar to viss nebeidzas!

“Mēs ļoti konkrēti aicinām visu starptautisko sabiedrību rīkoties pavisam vienpusīgi, kā arī atbildīgi, lai varētu nodrošināt pēc iespējas smagākās ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem tiem, kuri ir iesaistīti šajā smagajā un brutālajā noziegumā!” Jāņem gan vērā, ka šobrīd obligāti ir jāpatur prātā tas, ka tuvākajās dienās, nedēļās un mēnešos mēs joprojām varam sagaidīt ļoti daudz un dažādus pagrieziena punktus, jo visa situācijā Eiropā ir kļuvusi ļoti saspringta, nemaz nerunājot par visu globālo situāciju pasaulē.

Pašlaik tiek skaidri norādīts, cik ļoti vienalga ir putinam! Viņam nekādā veidā nerūp nedz iedzīvotāji, nedz īpašumi, nedz karavīri, nedz mājas, baznīcas, vēsturiskas vietas un svarīgas svētnīcas, jo tas viss tiek iznīcināts, ja tas vienkārši gadās pa ceļam. Taču jau pēc iepriekšējās informācijas, skaidri parāda, cik ļoti barbarisks bija viss tas uzbrukums, taču tas vēl nav viss!

Pašlaik gan pats svarīgākais jautājums ir tajā, cik tas ilgi vispār turpināsies, jo pašlaik pasaule izjūt ļoti lielu spriedzi un neviens pat vēl nezina cik tas ilgi vispār turpināsies, tomēr pēc jau vairāku pasaules līderu domām tiekot ziņots, ka tas varētu turpināties vēl pat gadu, ja ne ilgāk, taču visi kopā varam cerēt, ka tā nenotiks, jo cilvēki ir piekusuši no šīm visām problēmām!

 • Fantastiskas ziņas

  0 962

  Lai lieki neizplūstu šajā smagajā situācijā, jāatceras par to, ka lielākajai daļai iedzīvo

  View more
 • Jau no

  0 3061

  Salīdzinoši nesen tika vadītas runas par dažādām un jauna tipa izmaiņām, kuras tiešā veid

  View more
 • Paziņota ļoti

  0 9410

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 562

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25162

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV