Valdība nāk klajā ar jaunākajiem ierobežojumiem un plānu, kas tad cilvēkus sagaida tālāk - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Valdība nāk klajā ar jaunākajiem ierobežojumiem un plānu, kas tad cilvēkus sagaida tālāk

0 comments

Patreizējā situācija liek brīnīties daudziem, tomēr priekšā ir vēl tik daudz, kā arī nezināmo ir gana daudz, jo nav saprotams cik ātrā vai ilgā laikā situācija sāks uzlaboties saistībā ar pandēmiju. Lielu sitienu pašlaik radīja tas, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pieprasija Ilzes Viņķeles demisiju, ko tad viņa arī izdarīja. Līdz ar to, tagad ir gaidāmi daudz jaunu notikumu.

Lai arī jau pašlaik tiek vakcinēti cilvēki pret smago vīrusu, vēl tik ātri saldos augļus izjust visticamāk nevarēsim. Būs jāpaiet zināmam laika sprīdim, līdz varēsim sākt saprast, kas īsti notiks labāk un vai esošā situācija tik tiešām sāks uzlaboties un virzīties vecajās sliedēs, kā tas bija iepriekš.

Tāpat Ministru kabinets ceturtdien nolēma, ka ziemas brīvlaiks, pirmās līdz ceturtās klases skolēniem tiks pagarināts līdz 22. janvārim, bet piecu līdz sešu klašu skolēniem ziemas brīvdienas būs līdz  11. janvārim.

Valdība norādīja, ka šie nosacījumi neattiecas uz skolēniem sociālās korekcijas izglītības iestādē Naukšēni un speciālajām izglītības iestādēm, kuras 4.janvārī atsākušas pilna laika studijas.

Profesionālā un augstākā izglītība, interešu izglītība, dažādi kursi un profesionālā pilnveide, kā arī amatieru mēģinājumu kursi tiek veikti attālināti.

Saskaņā ar valdības lēmumu medicīnas studentu klīniskā prakse sestajā studiju gadā ārsta rezidenta un prakses klasē tiek veikta personīgi.

Atvērtas klātienes apmācība speciālo izglītības iestāžu audzēkņiem un bērnudārzu audzēkņiem.

LETA ziņoja, ka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība aicina tālmācību 1.-4. Klases skolēniem jau no 11. janvāra vai vismaz no 18. janvāra, un vecāki aicina arī jaunos studentus nodrošināt tālmācību.

Kā ziņots, no 4. janvāra 7.-12.klašu skolēni un profesionālās izglītības iestāžu studenti atsāka tālmācību, bet speciālās izglītības iestāžu audzēkņi mācās klātienē.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 9

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3709

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3381

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5020

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4381

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV