AKTUĀLI

Vai Tev ir podagra? Aizmirsti par dārgu operāciju! 5 Veidi kā noņemt pirkstu izliekumu un izdziedināt arī pietūkušas locītavas!

0 comments

Lieki teikt, ka ar šādu problēmu dzīvē saskaras teju vai katrs otrais cilvēks un ja skatāmies pēc locītavu problēmām, tad tas skar tik tiešām ikvienu! Ikvienam cilvēkam aktīvas pastaigas laikā un ikdienā visa masa lielākoties tiek izvietota uz pirksta pamatnes, kas var izraisīt pirksta deformāciju un pat kārtīgu izliekumu, tam visam beidzoties ar milzīgām sāpēm.

Tie iesākumā var kļūt ļoti jūtīgi, līdz saprotat, ka jūsu pirkstu locītavas kļūst ļoti jūtīgas vai stīvas – visbeidzot sākat saprast, ka Jums veidojas podagra, vai tieši pretēji – Jums jau tā ir un to esat pamanījis pārāk vēlu, pirms neesat vēl paspējis lietas labā ko darīt!

Daudziem šis stāvoklis mēdz būt pat ģenētiski izraisīts! Pēc kāda Amerikas veikta pētījuma atklājās, ka nepilniem 58% cilvēku, kādam no viņa ģimenes locekļa arī ir tādas pašas problēmas, līdz ar to tādējādi palielina šo kaiti nodot tālāk arī saviem bērniem.

Visa pamats slēpjas nepiemērotos apavos, kur milzīgs spiediens tiek izdarīs tieši īkšķim. Bet nu pietiks par faktoriem, laiks atrisināt problēmu – kā no šīm kaitēm tikt vaļā uz mūžu!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

Lapas: 1 2

 • Mūsu pašmāju

  0 759

  A-Eiropas solists Artūrs Duboks bija ieturējis pauzīti mūzikas lauciņā, bet tagad atgriezās a

  View more
 • Swedbank ir

  0 1571

  Ceturtdien, 11,aprīlī, iedzīvotāji Igaunijā saņēma aizdomīgas sms, kurās norādīts, ka sū

  View more
 • Eiropas komisijia

  0 3598

  Eiropas Komisija (EK) kārtējo reizi kaunā liek Latviju par ilgstošām un neatrisinātām problē

  View more
 • Brīdina par

  0 1082

  Madars savā facebook profilā aicinājis pievērst uzmanību kādai krapniecei  Vecrīgā, kura iz

  View more
 • Rīdziniece nofilmējusi,

  0 542

  Audzinātāja, kura strādāja vienā no Rīgas privātajiem bērnudārziem, 27.marts bija viņas p

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV