Vai esat gatavi jauniem ierobežojumiem? Pagājušajā diennaktī vēl 74 Covid-19 inficētie. Tagad viss mainīsies - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Vai esat gatavi jauniem ierobežojumiem? Pagājušajā diennaktī vēl 74 Covid-19 inficētie. Tagad viss mainīsies

0 comments

Situācija kļūst aizvien saspīlētāka un bīstamāka, jo pēdējās dienās Latvijā inficēto skaits turpina palielināties un tas nepavisam vairs nav labi. Pagājušajās diennakts laikā Latvijā kopumā tika veikti 3654 Covid-19 testi un infekcija tika apstiprināta veseliem 74 cilvēkiem. Tā ir ziņojusi Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Pašlaik situācija kļūst teju vai nekontrolējama, jo inficēto skaits turpina palielināties un nav zināms, kā tas izvērtīsies tālāk. Pagājušās diennakts laikā kopumā stacionēti veseli 3 pacienti ar koronavīrusu. Pašlaik kopumā stacionāros ārstējas 24 cilvēki. 21 no viņiem ir vidēji smaga slimības gaita, bet trim pavisam smaga slimības gaita.

Pašlaik ticis paziņots arī tas, ka inficēšanās ar Koronavīrusu līdz šim laboratoriski un oficiāli ir apstiprināta kopumā jau veseliem 2019 cilvēkiem un šis skaits katru dienu turpina pieaug un tās nav nekādas labās ziņas.

Pašlaik SPKC rīcībā esošā informācija norāda, ka 3 no saslimušajiem ir inficējušies ārvalstīs. Viens Vācijā, viens Krievijā un viens Ukrainā. 24 Cilvēki inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem, taču vēl 47 cilvēkiem tiek precizēti inficēšanās apstākļi.  Tāpat jāņem vērā, ka epidemioloģiskā izmeklēšana joprojām turpinās.

Pagājušajā diennaktī no visiem veiktajiem testies 2.02% bija pozitīvi. Jāņem vērā, ka šis cipars var kļūt lielāks un ja tas pārsniegs 3% atzīmi, tas automātiski pēc Eiropas Savienības direktīvām tiks uzskatīts, ka slimības izplatība uzskatāma par ļoti strauju un nekontrolētu. Pašlaik varam cerēt, lai tā nenotiek, jo sekas var būt tiešām briesmīgas.

Jāņem vērā tas, ja šādi turpināsies arī turpmākās dienas, tad pavisam noteikti varēsim sagaidīt to, ka tiks veikti jauni ierobežojumi, kā piemēram tas pašlaik ir jau izdarīts Daugavpilī.

Ja turmpākajās dienās procentuālā attiecība tuvosies bīstami tuvu pie 3%, tad noteikti varam sagaidīt to, ka būs ierobežojumi un tie vairs nebūs attiecīgās vietās, bet visticamāk jau globāli pa visu Latviju un diez vai pašlaik kāds grib atkal dzīvot mājās un neko nedarīt. Atliek ievērot drošības pasākumus un viss būs labi. Sargāsim sevi, sev tuvos un pārējos, lai ātrāk varētu beigt šo pandēmijas uzliesmojumu.

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2101

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5856

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2958

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV