Uzmanību autovadītāji! Ja ieraugat naudas banknoti uz mašinas vējstikla - Nekavējoties sēdies iekšā un brauc prom! - Page 2 of 2 - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Uzmanību autovadītāji! Ja ieraugat naudas banknoti uz mašinas vējstikla – Nekavējoties sēdies iekšā un brauc prom!

0 comments

Zagļi ir izstrādājuši pavisam vienkāršu, bet tai pat laikā ļoti efektīvu automašīnas nozagšanas shēmu. Viss ir vienkāršāk nekā Jūs varat iedomāties. Lielākā daļu gadījumu notiek aptuveni šādi – cilvēks piebrauc pie kādas vietas, visbiežāk tas ir kāds maziņš veikals, retākos gadījumos arī lielveikals. Zagļi ļoti izvērtē, lai attiecīgajā vietā būtu maksimāli maz cilvēku. Un lūk arī galvenā shēma – zagļi izvēlas upura automašīnu un aiz logu tīrītāja visbiežāk aizliek 50 Euro naudas zīmi (Eiropā, Amerikā parasti aizliek 100 dolārus).

Kad tas izdarīgs, automašīnas zagļi gaida, kad viņu upuris atgriezīsies no veikala, lai varētu sākt savu uzdevumu. Tiklīdz zagļi ierauga saimnieku nākam uz savu automašīnu, tie sagatavojas, jo lielākajā gadījumu viss notiek šādi – automašīnas saimnieks ieliek nopirktās preces automašīnā, iekāpj mašīnā iedarbina motoru un pēkšņi pamana uzlikto naudas zīmi aiz logu tīrītāja, bet tas ir tikai sākums.

ht_100_bill_scam_1_sk_141120_16x9_992

Iespējamie upuri parasti negaidot izlec no automašīnas un neapdomā, kurš gan tā pat atstātu tādu naudas summu piestiprinātu pie automašīnas vējstikla. Upuri iepriecināti un ar laimīgu seju izlec ātri ārā un lielākajā gadījumu atstāj automašīnas durvis vaļā, tieši šī ir lielākā kļūda. Zagļu komanda jau ir gatavībā un viens no zagļiem jau pieliecies gaida aiz automašīnas – tiklīdz upuris ir izkāpis un liecās pēc naudas zīmes, zaglis lēnām no automašīnas aizmugures aizskrien līdz durvīm, ieliec iekšā, aizver durvis un pēc iespējas ātrāk brauc prom. Iedomājaties kāds ķēries ir šim zaglim, jo arī Jūsu mantas atrodas Jūsu automašīnā, taču tas nebūt nav viss.

mm

Šādos noziegumos zagļi nekad nestrādā vieni un viņiem jābūt drošiem, ka viņu plāns pilnībā izdosies. Pirmkārt zagļi šīs itkā “īstās” naudas zīmēs pieliek pie tām automašīnām, kuras ir novietotas pret sienu. Tas tiek darīts ar mērķi, lai upuri to uzreiz nepamanītu, kad pienāk pie savas automašīnas.

Tomēr tālāk seko vēl trakāk, daudzos gadījumos nepietiek ar to, ka viens zaglis pielabās no automašīnas aizmugures, iesēžas iekšā un ātri brauc prom. Daudzos gadījumos upuri laikus pamana, ka kāds cenšas iesēsties viņu mašīnās, līdz ar to otrs un iespējams arī trešais auto zaglis tur upuri, līdz brīdim, kad automašīna tiek nozagta un paši metas bēgt. Šādi gadījumi Amerikā ir bijuši neskaitāmi un aizvien ir saņemtas ziņas, ka šādi atgadījumi norisinās Eiropā aizvien biežāk.

Tāpēc esiet uzmanīgi un ja pamanāt šādu naudas zīmi, tad uzreiz apzinieties, ka tā nav īsta un tās ir tikai lamatas, lai nozagtu Jūsu automašīnu!

Lapas: 1 2

 • Nu jau

  0 2009

  Ja iepriekš Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps par situāciju īpaši nopietni ner

  View more
 • Viņķele paziņojusi,

  0 7545

  Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludinātais ārkārtas stāvoklis būtu jāpagarina par trim

  View more
 • Ļoti SVARĪGI

  0 11049

  Bonnas slimnīcas vācu virusoloģijas institūta vadītājs Henriks Štriks intervijā laikrakstam

  View more
 • Latvijas prezidents

  0 5027

  Likuma mērķis ir nodrošināt nepārtrauktu un efektīvu valsts institūciju darbību ārkārtas s

  View more
 • Delfi paziņo,

  0 2029

  Daudzi cilvēki ir nesaprašanā par to, ka oficiālais Latvijas medijs Delfi.lv 03.04.2020 bija iev

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV