Ukraina ieviesīs piespiedu ķīmisko kastrāciju pedofiliem. Lūk, kas šajā jautājumā notiek Latvijā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ukraina ieviesīs piespiedu ķīmisko kastrāciju pedofiliem. Lūk, kas šajā jautājumā notiek Latvijā!

0 comments

Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar mērķi apturēt pieaugošo bērnu izvarošanu un seksuālo uzbrukumu skaitu. 247 Augstākās radas (Ukrainas parlamenta) deputāti 11.jūlijā nobalsoja par likumu, kas nosaka visaptverošu pieeju tiesību aktu uzlabošanai, apkarojot bērnu seksuālo izmantošanu.

Pretrunīgais tiesību akts neattiecas uz personām, kas jaunākas par 18 gadiem vai vecākas par 65 gadiem, bet varētu ietekmēt tūkstošiem vīriešu, kuri ir atzīti par vainīgiem nepilngadīgo izvarošanā vai seksuālās vardarbības īstenošanā. Saskaņā ar Ukrinform ziņu aģentūru, dokuments pastiprina atbildību par noziegumiem, ieviešot grozījumus Ukrainas Kriminālkodeksā. Jo īpaši tas attiecas uz Kriminālkodeksa 152. pantu, kurā kā soda līdzeklis minēta piespiedu ķīmiskā kastrācija.

Procedūra ietver piespiedu antiandrogēnu narkotiku injicēšanu, kas sastāv no ķimikālijām, kurām vajadzētu strādāt tā, lai samazinātu libido un seksuālo aktivitāti. Saskaņā ar jauno likumu Ukrainas Ministru kabinets izveidos arī to personu publisko reģistru, kurām saskaņā ar Kriminālkodeksu tika piespriests cietumsods par bērnu izvarošanu. Šādus noziedzniekus policija uzraudzīs arī pēc atbrīvošanas visu viņu dzīves laiku.

Reģistrs tiks izveidots divu mēnešu laikā pēc likuma ieviešanas. Likums attieksies uz visiem izvarošanas gadījumiem, tostarp tiem, kas izdarīti attiecībā uz nepilngadīgu personu seksuālu ļaunprātīgu izmantošanu.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Redz,

  0 1164

  Nesen plašsaziņas līdzekļos parādījās Ukrainas tiesībaizsardzības ministra Vladimira Košen

  View more
 • Maksims Galkins

  0 10332

  Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs, kurš slavens ar asiem un reizēm provokatīviem paziņojumiem

  View more
 • Glābēji jau

  0 1617

  Lai arī iepriekš jau tika ziņots par to, ka piektdienas vakarā un sestdienas nakts vidū būs pa

  View more
 • Kristīnes Misānes

  0 5020

  Reaģējot uz nesenajiem pretējās puses izteikumiem par Latvijas pilsoni Kristīni Misāni , kuru

  View more
 • Milzu jaunimi

  0 2894

  Dānijas tiesa ceturtdien apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Latvijas pilsoņa

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV