Ukraina ieviesīs piespiedu ķīmisko kastrāciju pedofiliem. Lūk, kas šajā jautājumā notiek Latvijā! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Ukraina ieviesīs piespiedu ķīmisko kastrāciju pedofiliem. Lūk, kas šajā jautājumā notiek Latvijā!

0 comments

Ukraina ir nolēmusi ieviest piespiedu ķīmisko kastrāciju kā sodu notiesātajiem pedofiliem, ar mērķi apturēt pieaugošo bērnu izvarošanu un seksuālo uzbrukumu skaitu. 247 Augstākās radas (Ukrainas parlamenta) deputāti 11.jūlijā nobalsoja par likumu, kas nosaka visaptverošu pieeju tiesību aktu uzlabošanai, apkarojot bērnu seksuālo izmantošanu.

Pretrunīgais tiesību akts neattiecas uz personām, kas jaunākas par 18 gadiem vai vecākas par 65 gadiem, bet varētu ietekmēt tūkstošiem vīriešu, kuri ir atzīti par vainīgiem nepilngadīgo izvarošanā vai seksuālās vardarbības īstenošanā. Saskaņā ar Ukrinform ziņu aģentūru, dokuments pastiprina atbildību par noziegumiem, ieviešot grozījumus Ukrainas Kriminālkodeksā. Jo īpaši tas attiecas uz Kriminālkodeksa 152. pantu, kurā kā soda līdzeklis minēta piespiedu ķīmiskā kastrācija.

Procedūra ietver piespiedu antiandrogēnu narkotiku injicēšanu, kas sastāv no ķimikālijām, kurām vajadzētu strādāt tā, lai samazinātu libido un seksuālo aktivitāti. Saskaņā ar jauno likumu Ukrainas Ministru kabinets izveidos arī to personu publisko reģistru, kurām saskaņā ar Kriminālkodeksu tika piespriests cietumsods par bērnu izvarošanu. Šādus noziedzniekus policija uzraudzīs arī pēc atbrīvošanas visu viņu dzīves laiku.

Reģistrs tiks izveidots divu mēnešu laikā pēc likuma ieviešanas. Likums attieksies uz visiem izvarošanas gadījumiem, tostarp tiem, kas izdarīti attiecībā uz nepilngadīgu personu seksuālu ļaunprātīgu izmantošanu.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Slimi! "Tagad

  0 7369

  Ar vēzi nomocītā aktrise ir ļoti būtiski pieņēmusies svarā un viņai esot pilnībā noskūti

  View more
 • Pie slimās

  0 33765

  Jau šīs nedēlas sākumā krievu mediji bija paziņojuši par to, ka ļoti smagā stāvoklī ir no

  View more
 • Notikusi smaga

  0 3962

  Agri no rīta ap pulksten 7:00 pavisam netālu no Ķekavas apļa ir notikusi divu smago automašīnu

  View more
 • Māte Facebookā

  0 23033

  Mūsdienās tehnoloģijas ir aizgajušas tik tālu, ka cilvēki nevar iztikt bez sociālajiem tīkli

  View more
 • 57 Gadus

  0 21866

  Ikvienam dzīvē reiz pienāks tāds brīdis, kad nepieciešams tas brīdis, lai kādam izkratītu s

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV