Uga Dumpis steidzīgi nāk klajā ar nepatīkamu ziņu un metas laicīgi Brīdināt cilvēkus - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Uga Dumpis steidzīgi nāk klajā ar nepatīkamu ziņu un metas laicīgi Brīdināt cilvēkus

0 comments

Jau patreizējā situācijā Latvijā labi zināmais zinātnieks un infektologs Uga Dumpis steidzīgi norādījis to, ka Lielbritānijas variantu īpatsvars pašlaik ir pieaudzis, tik tiešām, līdz augstam kā arī bīstamam līmenim. Ciparu ziņā tas esot jau ap 40 līdz pat veseliem 50%, kas ir jau gandrīz vai kritiskā robeža. Šoreiz pat vēl nav precīzi zināms, kas norisināsies tālāk. To Dumpis paziņojis pavisam steidzīgi sociālajā platformā “Twitter.”

“Esošajā laikā saslimstības statistikas līkne un tā stabilizēšanās nozīmē, ka testēšanās ar patreizējiem ierobežojumiem acīmredzami dodot zināmu efektu. Patreiz gan pieredze rāda, ka vēl turpinoties šādam īpatsvaram saslimstība atkal var ļoti ātri kāpināties uz augšu. Šī iemesla dēļ ir jābūt iespējais loti ātri pielāgoties un reāģēt uz to.”

Šajā bridā esošā situācija ir nestabila. Kā jau iepriekš par to tika ziņots Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKCA) Latvijā, kā arī Eiropas Savienības valstīs, jaunie un bieži sastopamies celmu veidi un paveidi norāda, ka situācija itin nemaz nav stabila un katra nākamā nedēļa var ievērojami atšķirties, kas ir ļoti būtiski.

Dumpis lika atcerēties, ka ļoti svarīgi ir zināt, ka pilnīgi visiem šiem veidiem ir gandrīz vai vienādi drošības pasākumi un noteikumi. Novērošana, kā arī izmantot visus vajadzīgos aizsargus un pārējās vajadzīgās lietas. Pilnīgi tas pats ir ari pulcēšanos kopā, darbs no mājām, tas pat ar mācīšanos. Ikvienā vietā ir nepieciešams regulāri vēdināt telpas, lai nepieļautu gaisa smacību.

Visticamāk jau arī iepriekš esat padzirdējuši par slaveno Latvijas Biomedicīnas centru, un tā galveno padomes priekšsēdētāju Jāni Kloviņu. Tieši viņš LTV raidījumā Rīta Panorāma stāstīja, ka Latvijā tik tiešām, ļoti acīmredzami ir palielinājies Lielbritānijas celmu īpatsvars un tas nav labi.

Tālāk turpinot klāstīt esošo situāciju Kloviņš izteicās, ka tieši šis celms ir radījis pašu lielāko un nepatīkamāko šī brīža situāciju. Lai arī situācija ir nepatīkama, mums visiem kopā ir jāspēj un jāmēģina lietas labā darīt visu iespējamo, lai beidzot varētu atgriezties pie ierastā dzīves ritma.

Avots

 • Šomēnes liela

  0 718

  Kārtējās labās ziņas iedzīvotājiem, kuri atkal var līksmot par to, ka maciņā ieripos liel

  View more
 • Valdība paziņo,

  0 735

  LETA Valsts premjerministra birojā apstiprināja, ka tā sniegs valdībai informāciju par gatavoš

  View more
 • Levits nācis

  0 1536

  Saeimas gala lēmums par atļauju strādāt kafejnīcu terasēm, tādējādi ignorējot valdībā le

  View more
 • Diemžēl Mūžībā

  0 1002

  Mūžībā aizsaukts viens no pēdējo gadu izcilākajiem Latvijas skatuves solistiem un mūzikas di

  View more
 • Tikai Tagad

  0 862

  Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā pla

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV