"Turieties un maksājiet valstij nodokļus!" VID ģenerāldirektore par bērna dzemdēšanu pabalstā saņēmusi vairāk kā 30 tūkstošus! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Turieties un maksājiet valstij nodokļus!” VID ģenerāldirektore par bērna dzemdēšanu pabalstā saņēmusi vairāk kā 30 tūkstošus!

0 comments

Kas tik neatklājas! 2019. gada 23. Jūlijā zināmais deputāts Aldis Gobzems savā Facebook lapā publicēja ļoti interesantu ierakstu, kas nokaitinājis neskaitamus latviešus. Viņš parādījis vairākus interesantus faktus par Valsts Ieņēmuma Diensta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi un viņas reālajiem ienākumiem. Ar konkrēto ierakstu dalījušies ļoti daudz cilvēku.

Konkrētajā ierakstā parādās naudas summas, ko VID ģenerāldirektore ir saņēmusi pēc sava bērna piedzimšanas. Interesanti, kad gaismā tas nonācis pavisam nesen, lai gan pašas dzemdības norisinājās laikā, kad Latvijā pastāvēja lats, nevis tagadējais Eiro.

Jau tolaik viņai bija ļoti iespaidīga alga. Nedaudz vairāk par 13.6 Latu. Jau šis fakts sadusmojis neskaitāmus cilvēkus, jo kāpēc gan cilvēkiem jāpelna minimāli iztikas līdzekļi darot vēl smagāku darbu, kamēr citi saņem tūkstošus? Tomēr pats trakākais sekoja tad, kad cilvēki ieraudzīja viņas saņemtos pabalstus.

Loģiski, ka pabalsti ir vajadzīgi un izprotami jebkurā situāciju, tomēr Valsts Ieņēmumu Dienesta ģenerāldirektorei šie pabalsti ir vienkārši fenomenāli milzīgi. Laiks skaitīt nu apskatīties kādas naudas summas viņa ir saņēmusi pabalstos. Summas ir tik lielas, ko daudzi cilvēki Latvijā varbūt nopelna 2 – 3 gadu laikā. Vienkārši ārprāts…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

Lapas: 1 2

 • Latvijā ar

  0 2093

  Latvijā, pagājušajā diennaktī kopumā tikuši kontatēti 13 jauni Covid-19 koronavīrusa gadīj

  View more
 • Baņķis pavisam

  0 2884

  Gaidāms, ka no 11. maija līdz rudens pēdējām dienām vairākas planētas metīs retrgrādās ci

  View more
 • Viņķele nāk

  0 3223

  Ja ar Koronavīrusu inficēto skaits turpinās pieaugt vai saglabās līdzīgu gaitu, tad valdība t

  View more
 • Slimību profilakses

  0 2907

  Vērtējot šīs nedēļas saslimstības gadījumus ar Covid-19, ja epidemioloģiskās izmeklēšana

  View more
 • Ķīnā pamatotas

  0 6425

  Mongolijas iekšējā reģionā Ķīnā ir sacelta pamatīga trauksme, jo ir aizdomas, ka kāds slim

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV