"Trusis Ir Izvēlējies!" Tamāra Globa pareģo neiedomājamus panākumus vienai zīmei visa 2023. gada garumā - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Trusis Ir Izvēlējies!” Tamāra Globa pareģo neiedomājamus panākumus vienai zīmei visa 2023. gada garumā

0 comments

Pēc ļoti labi atpazīstamās un pasaules slavenās astroloģes Tamāras Globas domām, veiksme finanšu pasaulē ir tikai vienam dažiem zīmju pārstāvjiem un par to nemaz nav jābrīnās. Kamēr vienam padodas viena lieta labāk, otra savukārt padodas kādam citam nu par to itin nemaz nav jāuztraucas. Tieši viņiem šogad veiksies kā nekad agrāk. Visas perspektīvas jums būs atvērtas pavisam pozitīvā noskaņojumā. Gada sākumā viņus apņems virkne notikumu, kas radīs palielāku spiedienu. Tomēr pēc kāda laika uztraukums mazinājās un viņi jutīsies daudz labāk. Tajā pašā laikā viņi tiks apbalvoti ar naudu.

Tamāra Globa domā, ka tieši šī gada pavasaris būs lielisks laiks naudas pelnīšanai un plānu īstenošanai. Šai konkrētajai zīmei būs iespēja iegādāties lielas un mazas lietas kādas vien agrāk rādījās sapņos, tagad kļūs par realitāti un apbrīnas vērtu pieredzi.  Naudas veiksme visvairāk nāks pavasarī, jo Jupiters, veiksmes un laimes planēta, atrodas jūsu zīmē līdz maijam. Tajā pašā laikā gada beigas būs veiksmīgākas nekā gada sākums. Tomēr neskatoties uz to, viss gads solās būs pavisam veiksmīgs, vairāk vai mazāk, bet ļoti veiksmīgs.

Viņiem ir arī organizatoriskās prasmes un finanšu zināšanas. Tā rezultātā šīs zīmes pārstāvji 99% gadījumu ir veiksmīgi ģimenē un biznesā jau lielākoties pa dzīvi.  Tāpēc viņi jau no dzimšanas zina veiksmes formulu, un šis gads būs laiks, kad visas laimes nāks tieši pie jums, taču nedrīkstēs slinkot, jo tas būs pats nevajadzīgākais, ko varēsiet sev nodarīt. Būs jādara, bet ar darīšanu viss nāks krietni vairāk nekā vēl varat iedomāties.

Protams, mēs runājam par Aunu.
Viņi nebaidās no grūtībām. Tie var atslēgt slēpto potenciālu, tikai pieskaroties pirkstam. Viņiem ir divas galvenās īpašības – mērķtiecība un centība, kas paver viņiem ceļu uz bagātību. Viņi redz mērķus un strādā pie tiem, nevis šķēršļiem, kas traucē. Spēcīgas gribas un nenogurstoši cilvēki ātri gūst panākumus biznesā un karjerā. Šis gads būs patiesi laimīgs gads.

Tieši viņi tiek uzskatīti  par vienu no spītīgākajiem zīmju apļa pārstāvjiem. Tas bieži vien palīdz viņiem uzkāpt panākumu virsotnē. Ja kaut kas noiet greizi, viņi nebaidās sākt no jauna. Tas attiecas gan uz personīgo dzīvi, gan uz profesionālo dzīvi. Tas ļauj piesaistīt veiksmi, kas kopā ar radošumu noved pie panākumiem. Šis ir veiksmes un panākumu laiks.

 • "AirBaltic" meklē

  0 6755

  Kurš gan nevēlas atrast labi atmaksātu darbu, kur labi nopelnīt vidējo mēneša algu. Protams,

  View more
 • "Tas jau

  0 2159

  Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, ku

  View more
 • 10 Izteiktākie

  0 161

  4. februārī, tiek atzīmēta Pasaules vēža diena – globāli vienota iniciatīva, ko organizē

  View more
 • "Būs jāmaksā

  0 2903

  Ja kāds patreiz sūkstas par to, ka ir jāmaksā daudz par konkrētiem CSDD pakalpojumiem, tad neda

  View more
 • "Tikai šīs

  0 5935

  Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu as

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV