"Trešais vilnis būs jau tūlīt Rudenī! Slimos daudzi" Rācenis paziņo nepatīkamu brīdinājumu iedzīvotājiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Trešais vilnis būs jau tūlīt Rudenī! Slimos daudzi” Rācenis paziņo nepatīkamu brīdinājumu iedzīvotājiem

0 comments

Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nemaz nav laba, jo lai arī kas tiktu darīts, situācija tagad rudenī vienalga pasliktinās. Tas nav tikai Latvijā, bet gan visā pasaulē, jo trešais vilnis daudzviet jaur ir sācies, kaut vai tepat blakus mūsu kaimiņos. Lai arī situācija ir riskanta, joprojām tiekot darīts viss iespējamais, tomēr pašlaik solījumi vairs neiet kopā ar pildāmajiem darbiem un lūk par ko iet runa…

Interesanti, ka pagājušā gada beigās daudzi pasaulē atzīti ekonomikas līderi paziņoja, ka visa globālā situācija beidzot varētu sākt atrisināties salīdzinoši ātri. Jo mēs varam izmantot ļoti efektīvas tehnoloģijas un zinātni, lai palīdzētu izstrādāt vakcīnas un visu pārējo, kas uzlabo lietas. Jāņem vērā, ka daudzviet situācija patiešām ir uzlabojusies, taču Latvijā viss nav gājis tik labi, un izrādās, ka situācija turpinās pasliktināties.

Slavenais PSKUS nefroloģijas galvenais ārsts Kārlis Rācenis atklāti un atklāti runāja par esošo situāciju, un, protams, neslēpa domas par to, kas notiek citur pasaulē un šeit Latvijā. To visu viņš pastāstīja labi zināmajā RĪGA TV 24 raidījumā ar nosaukumu “Dienas personība ar Veltu Puriņu.” Viņš godīgi atklājis, ko domā par visu šī brīža situāciju, jo viss tik labi nemaz tiešām nav.

“Tik tiešām ir pavisam naivi cerēt, ka nebūs nekāds trešais vilnis, jo, kā redzējām, ņemot vērā kopējo vakcinēto cilvēku skaitu, tas joprojām ir salīdzinoši neliels. Šobrīd tas ir nedaudz vairāk par 30%, varbūt vairāk par 35%. Tas ir ļoti interesants fakts,” viņš teica. Viens punkts, viņi ir saņēmuši arī divas potīšu injekcijas, tāpēc mums vēl nav izveidojusies imūna rezistence pret vīrusu.”

Šī iemesla dēļ viņš lūdza viņu ļoti nopietni padomāt par pašreizējo situāciju un teica, ka tie, kuri nav vakcinēti vai slimi, visticamāk, inficēsies rudenī un tik tiešām var saslimt, jo viņiem tagad ir krietni lielāks risks. Viņš teica: “Tas ir liels cilvēku daudzums.”

“Ir naivi domāt, ka vīruss mūs neietekmēs, it īpaši rudenī, jo šķiet, ka vīrusam ir sezonalitāte, it īpaši rudenī, ziemā un pavasarī, tāpat kā gripai.”

 • Kariņš nāk

  0 2121

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5861

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2959

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV