Tramps nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu. Tagad tas ietekmēs visu pasauli - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tramps nāk klajā ar ļoti nepatīkamu paziņojumu. Tagad tas ietekmēs visu pasauli

0 comments

Kurš to būtu domājis, bet Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps piektdien ir nācis klajā ar ļoti nepatīkamu vēsti. Viņš oficiāli paziņoja, ka Amerika pilnībā izbeidz jebkādas attiecības ar Pasaules Veselības Oeganizāciju (PVO). Jāņem vērā, ka tas neietekmēs tikai Ameriku, bet arī pārejo pasauli, jo tā ir globālā organizācija.

Tramps izteicās ļoti skaidri un gaiši : “Tieši tādēļ, ka viņi nav spējuši paveikt pieprasītās un tik ļoti vajadzīgās reformas, mēs šodien pilnībā izbeigsim mūsu attiecības ar Pasaules Veselības organizāciju. Līdz ar to pārvirzīsim šos līdzekļus citām steidzamām globālajām sabiedrības veselības vajadzībām pasaulē!”

Tāpat Tramps norādīja, ka Ķīnas Uhaņas vīrusa slēpšana pilnīb ļāvusi tai izplesties pa visu pārējo pasauli, kas esot bijis pilnīgi bezatbildīgi. Tāpat nopietni jāņem vērā, ka Amerikas Savienotās Valstis līdz šim bija pats lielākais PVO finansētājs. Jau pagājušajā mēnesī Amerika kritizēja PVO par koronavīrusa krīzes nemākulīgu vadību un rīkošanos.

Donalds Tramps jau 14. Aprīlī bija paziņojis par šāda veida ricību, jo ANO aģentūra, pēc Trampa teiktā ir slēpusi koronavīrusa uzliesmojuma reālos draudus pārējai pasaulei, kas pašlaik pārņemis visu pasauli.

Tāpat jau tika ziņots, ka Tramps Aprīlī izteicās, ka PVO  pilnigā liegusi pārredzamības iespējas saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu, kas pašlaik plosās Amerikas Savienotajās Valstīs. Tāpat pieminējis, ka dotā nauda PVO esot izšķērdība, jo tam neesot nekāds labums.

Lasi vēl : Čeku Dedzināšanas kaldendārs priekš 2020. Gadam – Lasi spiežot uz raksta bildes 

Avots

 • Ministriem pie

  0 730

  Vēl šī gada Janvārī ministru attalgojums bija apmēram 2,6 Tūkstoši Eiro, taču sākot ar Feb

  View more
 • Ilze Viņķele

  0 4160

  Pašlaik pēc esošās situācijas, kā arī vērtējot Eiropas un Baltijas visas trīs valstis un t

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1725

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 3038

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3231

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV