Tikusi publicēta ļoti nepatīkama informācija Latvijas iedzīvotājiem! Lūk par ko vēl Jums tagad nāksies maksāt! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tikusi publicēta ļoti nepatīkama informācija Latvijas iedzīvotājiem! Lūk par ko vēl Jums tagad nāksies maksāt!

0 comments

Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss nemaz nav viss, jo gaidāmas vēl nepatīkamas pārmaiņas un diemžēl tas ietekmēs aizvien vairāk un vairāk. Šobrīd vispār vairs nav saprotams, kurā brīdī varam gaidīt kaut mazākās izmaiņas uz labo pusi, jo viss turpina iet tikai uz slikto pusi un mēs pat neesam vēl galā. Lais ķerties klāt galvenajai problēmai.

Noteikti jau zinat un paši uz savas ādas saskaraties ar to, ka pašlaik elektrības cenas ir tik dārgas kā nekad un tieši šī iemesla dēļ ciešs tūkstošiem cilvēku, nemaz nerunājot par milzīgo inflāciju un ēdiena cenu kāpumu, kas šo visu situāciju padara ļoti nepatīkamu lielākajai daļai iedzīvotāju, protams, tikai ne turīgajiem, kuri spēj ar šo visu situāciju tikt galā pavisam vienkārši. Šī situācija var skart pat vairākus valsts reģionus un viens no tiem ir nācis klā un tagad tas būs pamatīgs trieciens tūkstošiem cilvēku, bet vai kāds ko lietas labā vispār varēs darīt?

Jau no 1. Aprīļa par vairāk nekā 100% varētu pieaugt siltumpiegādes tarifs Ropažos, Zaķumuižā un Muceniekos, tā liecina uzņēmuma SIA VILKME paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis. Jāņem vērā, ka tas būs ļoti smags trieciens tūkstošiem cilvēku, jo šajās konkrētajās vietās dzīvo ļoti, ļoti daudz cilvēku un ko Jūs darīt, ka pēkšņi uzināt, ka par elektrības rēķinu jāmaksā vairāk par nekā 100%? Pagaidiet, jo tas ir tikai sākums, 100% ir tikai mazākais, patiesībā šis cipars būs krietni lielāks un lūk ko tas nozīmē.

Konkrētajā lēmumā norādīts, ka siltumenerģijas tarifs Muceniekos pieaugs par 142,9% no 48,86 Eiro par megavatstundu (MWh) līdz 118,16 Eiro par MWh. Tajā starpā siltumenergijas ražošanas tarifs kopumā pieaugs par 163.3% un siltumenerģijas un sadales tarifs par veseliem 170,3%. Savukārt tirdzniecības tarifs samazināsies par 68% un akcīzes nodokļa komponente par 4,8%. Plānots, ka tarifs Ropažos pieaugs par 111,2%, kas ir arī milzīgs lēciens.

Arī pēdejās vietās situācija būs ļoti līdzīga, jo viņu piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā jau 2022. gada 1. aprīlī. Šīs tarifa izmaiņa ir saistītas tieši ar Vilkme siltumapgādes darbīas teritorijas maiņu, kā arī ar milzīgajām un būtiskajām izmaiņām energoresursu iepirkuma cenās, kas būs vairāk nekā milzīgs sitiens šī reģiona iedzīvotājiem, jo nāksies pārmaksāt vairāk nekā 100% par esošo summu.

 • Beidzot atklāts,

  0 1162

  Šobrīd noteikti jāņemvēra, ka vēl pirms neilga laika liela daļa jau paspēja padzirdēt par d

  View more
 • Beidzot ir

  0 4007

  Pirms nepilniem sešiem mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā kārtējā uzrunā

  View more
 • Cilvēkiem tiks

  0 12898

  Pašlaik analizējot iedzīvotāju ienākumus un konkrēto spēju atmaksāt rēķinus, Labklājības

  View more
 • Ļoti būtiska

  0 14181

  Klajā nākusi ļoti svarīga informācija, ka no 16. maija 27 Pilsonības un migrāciju lietu pārv

  View more
 • Nupat tapis

  0 8730

  Pirms apmēram 6 mēnešiem Ministru prezidents Krišjānis Kariņš savā personīgajā uzrunā no

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV