Tikko Paziņota jau pirmā prognoze par to, kad Latvijā iespējams varētu parādīties pirmais sniegs! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tikko Paziņota jau pirmā prognoze par to, kad Latvijā iespējams varētu parādīties pirmais sniegs!

0 comments

Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas daudziem bija par karstu, tagad esam teju rudens vidū un aukstais laiks tikai turpina pastiprināties. Lai gan ir taisnība, ka šobrīd kopējā temperatūra ir salīdzinoši silta, vispārējie laika apstākļi nav iepriecinoši, padarot visu situāciju ļoti savdabīgu un salīdzinoši vēsu. Tomēr, ņemot vērā pakāpenisku aukstāku laiku, ir svarīgi ņemt vērā, ka ļoti krasas vai pat nepatīkamas izmaiņas tuvākajā laikā vēl var notikt, līdz ar to jārēķinās ar dažādām tipa situācijām.

Tieši šajā kontekstā ar aktuālo rudens laikapstākļu prognozi dalījās Latvijā ļoti pazīstamais dabas vērotājs Vilis Bukšs. Viņš arī neslēpj, kad Latvijā beidzot būs pirmais sniegs, kas gan izskatās interesanti, ņemot vērā laiku, kad katru dienu laikapstākļi mainās brīžiem pat pa stundām, tāpēc svarīgi saprast visu kopējo situāciju. Par to runājot, jāpiemin, ka Bukša septembra prognoze ir izskanējusi jau vairākkārt, un viņš atklāja, ka rudens tiešām gaidāms garš, un rudens elpu var sajust ļoti labi, bet ko tas nozīmē tuvāko dienu laikam un kāda loma tam ir ziemas tuvošanai?

Viņš sacīja, ka, ja mēs skaidri domāsim un runāsim par laikapstākļiem oktobrī pašreizējā situācijā, tad, pēc Bukša domām, oktobra pirmā puse kopumā būs labāka, siltāka un vēl sausāka. Mēs tiešām To šobrīd var sagaidīt, jo Šobrīd tas būs ļoti svarīgi, ņemot vērā, ka cilvēki baidās gaidīt apkures sezonas sākšanos. Viņš paziņoja, ka temperatūra oktobra sākumā var būt no +9 grādiem līdz +14 grādiem, kas patiešām vēl būs salīdzinoši labs laiks!

Oktobra otrajā pusē laikapstākļi ievērojami saasināsies. Laiks kļūs ievērojami vēsāks un nokrišņu būs vairāk nekā pašlaik. Pretstatā pašreizējam siltajam un sausajam laikam, siltuma un sausa laika cienītājus oktobra otrajā pusē gaida pamatīga lejupslīde. Tiklīdz oktobris beidzas, tā regulārās lietavas un dubļi būs redzami teju vai visur. Līdz oktobra pēdējai nedēļai situācija strauji mainīsies.

Tiek prognozēts, ka oktobra pēdējā nedēļa atnesīs īslaicīgus nokrišņu periodus, ko pavadīs sniegs un putenis. Dienā temperatūra var sasniegt ne augstāku par +8 grādiem, bet naktī daudzviet gaidāms sals, kas jau būs tik tiešām nepatīkami daudziem. Dabas vērotājs paredz, ka šī būs oktobra pēdējā nedēļa, un jāņem vērā, ka Bukša prognozes tiešām daudzreiz precīzi sakrīt.

 • Beidzot Tiek

  0 2238

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9864

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2753

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7566

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV