Tikai Tagad publiski ticis atklāts prinča Filipa īstais nāves iemesls - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tikai Tagad publiski ticis atklāts prinča Filipa īstais nāves iemesls

0 comments

Lielākā daļa jau pavisam noteikti zina par šo sēru notikumu, kurš tika atspoguļots visā plašajā pasaulē. Karalienes Elizabetes II vīrs Edinburgas hercogs princips Filips mūžībā deās šī gada 9. Aprīlī. Britu karaļnams izziņoja sēru vēsti, tomēr 99 gadus vecā aristokrāta nāves iemesls tā arī netika pieminēts. Oficiāli paziņots tas ir tikai tagad.

Lai arī iepriekš figurēja dažādi nostāsti un lietas, kas varēja būt pie vainas, šoreiz tas acīmredzami ticis paziņots bez vilcināšanās, lai arī to varēja izdarīt krietni ātrāk. Joprojām nav bijis saprotams, kādēļ esot bijis tik ilgi jāgaida šīs ziņas paziņošanai cilvēkiem, bet atklājās, ka tam ir bijis kāds zīmīgs notikums, ko uzreiz nevarēja un pat nedrīkstēja stāstīt apkārtējiem.

Pirms nāves iemesla nosaukšanas, viņš pavisam mierīgi esot dzīvojis un atpūties Vindzoras pilī, kur viņš kopā ar savu dzīves biedreni Lielbritānijas karalieni Elizabeti II patstāvīgi dzīvoja visu šo laiku kopš aizvadītā gada pavasara. Pēc fakta esamības Beikngemas pils prinča nāves galveno iemeslu tā arī nenosauca un neko citu arī neatklāja.

Tikai tagad izdevumā “The Telehraph” rīcībā ir nonākusi prinča Filipa īstā miršanas apliecība, kurā karaļnama galvenais mediķis sers Hovs Tomass ir ierakstījis viņa galveno nāves iemeslu, kas līdz šim tika turēts ilgā noslēpumā. Laiks tad atklāt, kas tajā ir ticis ierakstīts.

Doktors kā galveno cēloni nav minējis nevienu konkrētu slimību vai arī kādu citu ievainojumu, kas varētu veicināt esošā prinča aiziešanu mūžībā. Tāpat nav minēta neviena atauce uz iepriekšējām veselības problēmām, kuru dēļ princim vairākas nedēļas pirms nāves veica sirds operāciju, kas tika plaši un skaļi atspoguļota visā plašajā pasaulē.

Ārsti viņa miršnaas apliecībā ir norādījuši vecumu kā galveno nāves cēlonis, jo pacients ir pārkāpis pāris 80 gadu vecuma slieksnim un acīmredzami tika novērota vispārējā veselības stāvokļa pasliktināšanās. Līdz ar to oficiālais ārsta slēdziens un paziņojums ir bijis tāds, ka princis Filips nav miris saistībā no iepriekš veiktās sirds operācijas, bet gan vienkārši no esošā vecuma.

Avots

 • "Tam ir

  0 868

  Pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt, ka kopējā situācija lēnām tik tiešām sāk u

  View more
 • Latviju pāršalc

  0 1336

  Lai arī cik skumji tas nebūtu, bet tieši pēdējā laikā varam dzirdēt par pazīstamiem cilvēk

  View more
 • "Pārslimoju kovidu,

  0 2206

  “Janvārī pārslimoju kovidu, bet pēc četriem mēnešiem ārsts man ieteica vakcinēties. Pakla

  View more
 • Sinoptiķi pamatīgi

  0 4290

  Jau iepriekš atskanēja informācija par to, kāds laiks tad īstenībā gaidāms šajos skaistajos

  View more
 • Iedzīvotājus sadala

  0 1968

  Vīrusa pārlimojušie, kuriem pēc sākotnējā pozitīvā testa ir pagājšas 180 dienas, un cilv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV