"Tikai šīs 3 Zīmes 2023. Gadā spēs iegūt miljonu" - Ļoti Spēcīga astrologu prognoze! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tikai šīs 3 Zīmes 2023. Gadā spēs iegūt miljonu” – Ļoti Spēcīga astrologu prognoze!

0 comments

Papildus parastajai un vienkārši  pazīstamajai astrolabijai divpadsmit zīmēm ir arī slāvu astrolabija. Ja pēc ķīniešu tradīcijām 2023. gads ir melnā truša gads, tad saskaņā ar slāvu astroloģiju pienācis arī uguns zirga gads. Tas notiks zem radošās ģimenes iedvesmas zīmēm. Tas varbūt var būt nedaudz pat ir maldinoši, bet jau tūlīt varēsiet izprast par ko ir stāsts un kā tas attiecināms uz tiešajām un konkrētajām zīmēm. Laiks to visu palūkot krietni tuvāk un izprast spēcīgo astrologu prognozi. Pēc šīs prognozes, šis gads šīm dažām zīmēm varēs nest lielu peļņu un visa gada griezumā tas var būt ļoti labi jūtams.

Vērsis
Dzīve jūs nostādīs tik tiešām ļoti īpašos apstākļos. Protams, atšķirība galvenokārt būs jūsu uzvedībā. Citiem vārdiem sakot, jo precīzāk varēsit analizēt notiekošo, jo labāk jums veiksies šogad. Šogad, ja pareizi analizēsiet savus ietaupījumus, jūs varētu sasniegt džekpotu vārda tiešākajā nozīmē. Galvenais, uzmanieties no pārāk impulsīviem uzbrukumiem jūsu virzienā. Tie var nelabvēlīgi ietekmēt attiecības. Bet ir patīkami domāt, ka ar laiku viss būs kārtībā un viss būs kārtībā. Gaidiet lielus finansiālus panākumus. Tomēr arī šajā jomā ar to viss nekas nebeigsies!

Ne viss noritēs tavā prātā, bet ar stingru attieksmi visas rūpes, problēmas un pat cilvēki, kas tev nepatīk lēnām pazudīs no tava redzes loka. Skumji, ka jākārto ne tikai savas, bet arī citu cilvēku ikdienas lietas. Šogad jums veiksies. Atcerieties un paturiet prātā, ka jums ļoti rūpīgi jāplāno savas finanses, tad viss iecerētais izdosies un piepildīsies.

Vēzis
Finansiālā stabilitāte var iedvesmot jūsu darbu neparastos veidos. Tiesa, darbā nāksies cīnīties ar sāncenšiem un greizsirdīgiem cilvēkiem. Bet vislabāk ir turēt tos aiz sava redzesloka, ko lepni sauc par svētlaimi. Slāvu horoskops 2023. gadam iesaka attīstīt intuīciju, vēlams, lai intuīcija varētu būt jūsu palīgs jebkurā biznesā. Tad ir iespējams izvairīties no nepatikšanām un atbrīvoties no negatīvām rakstura problēmām. Ņemot vērā visu jauno informāciju, rūpējieties par savām mājām un mīļajiem.

Un vēl viens vērtīgs padoms: uzticieties liktenim un apstākļiem un, ja nepieciešams, rīkojieties pretēji. Tev vajag. Mīlestības jomā lielas pārmaiņas nav gaidāmas. Tomēr, runājot par naudas lietām, gaidāms spēcīgs kāpums.

Jaunva
Reizēm būs jāraud, un reizēm jāizliekas par mīļu kaķēnu. Tas var nebūt viegli izdarāms, taču tas ir nepieciešams jūsu dvēseles komfortam un turpmākajiem panākumiem darbā un finansiāli.

Viss, kas šogad notiek tev apkārt, tevi neinteresēs. Turklāt ir daudz iespēju paust radošus talantus un ambīcijas. Tiecieties uz augstāko vietu, piedalieties pasākumos, konkursos, loterijās, jo jūs varat laimēt milzīgo balvu, ko noteikti negaidījāt, jo ikdienā tādām lietām nemaz neticat.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4106

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1570

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 466

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9617

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV