Tas tomēr ir noticis... Šodien pasludināts, ka Ārkārtējā Situācija Tiks pagarināta līdz pat 11. Janvārim - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Tas tomēr ir noticis… Šodien pasludināts, ka Ārkārtējā Situācija Tiks pagarināta līdz pat 11. Janvārim

0 comments

Šodien ticis paziņots par to, ka Valdība pilnībā lems par ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz pat 11. Janvārim un nav ne mazāko šaubu, ka tas visticamāk tiks akceptēts, būtu dīvaini, ja tas tā nenotiks. To paziņoja Krišjānis Kariņš, kurš pirmdien 30. Novembrī, tikā ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu, kā arī ar Saeimas priekšsēdētaju Ināru Mūrnieci. Viņi visi kopā pārunāja plānu par stingrāku ierobežojumu ieviešanu Covid-19 vīrusa pilnīgai apturēšanai.

Ārkārtas situāciju plānots pagarināt līdz 11. janvārim, lai samazinātu Covid-19 izplatību. Tas nepieciešams, lai novērstu plašu un nekontrolētu vīrusa izplatīšanos sabiedrībā, kas prasīs vairāk veselības un dzīvības Latvijas iedzīvotājiem un radīs nopietnas ekonomiskas grūtības.

“Pamatprincips, kuru mēs ievērojam, ir divi cilvēki un divi metri, sacīja Kariņš. Plānots arī prasīt, lai maskas nēsātu jebkur telpās, ieskaitot darba vietas ārpus mājas. Plāno ieviest aktīvu robežu kontroli. Premjers norādīja, ka jānodrošina tas, lai preču plūsma netiktu traucēta, bet tiktu kontrolēta pasažieru plūsma uz sauszemes robežām.

Tāpat jānodrošina, ka ieceļotāji šķērso robežu tikai ar aizpildītiem “Covidpass” apliecinājumiem, slēdzot robežas pārejas punktus vietās, kur to nav iespējams kontrolēt. “Dzelzceļā mēs varam nodrošināt, ka visi pasažieri, kas ierodas Latvijā, aizpilda attiecīgās anketas un reģistrējas, lai nodrošinātu, ka viņi ievēro mūsu valsts karantīnas periodu.

Mums jānodrošina, ka tas pats attiecas arī uz sauszemes robežām,” sacīja Kariņš. Politiķis norādīja uz Pasaules Veselības organizācijas paziņojumu: “Lielākais pārnešanas virzītājspēks ir liels skaits nezināmu, asimptomātisku pacientu.” Tāpēc, lai atrastu vektoru, ir jāveic vairāk testu.

Mācoties klātienē skolā, plānots ieviest jaunu pamatnosacījumu, sākot ar janvāri – mutes un deguna masku lietošana skolēniem, kā arī epidemioloģiski drošas kvadrātpēdas, nepieciešams izstrādāt un ieviest ventilācijas risinājumus.

Pretēji ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga (“KPV LV”) ierosinājumam atļaut tirdzniecības centru veikaliem darboties brīvdienās un svētku dienās, premjerministrs paziņoja, ka šīm dienām vajadzētu palikt slēgtas.

Plāns ļauj līdz 20% klientu vienlaikus uzturēties veikalos un tirdzniecības centros. Veikalos, kuru platība ir mazāka par 25 kvadrātmetriem, vienlaikus var apkalpot tikai vienu cilvēku. Aiciniet veikalus nodrošināt drošu laiku vecāka gadagājuma cilvēku apmeklēšanai.

Avots

 • Sinoptiķi izplata

  0 361

  Sinoptiķi prognozē, ka sestdien ar saulrietu temperatūra zem skaidrām debesīm strauji pazeminā

  View more
 • Vakcinācijas speciāliste

  0 3870

  Pirmais atvieglojums, ko var dot cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19, šie cilvēki, iespē

  View more
 • Kariņš pēc

  0 3402

  Ceturtdien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu par vakcināciju

  View more
 • Viss būs

  0 5032

  Ievērojami uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, valdība var ļaut visiem mazumtirdzniecī

  View more
 • Levits un

  0 4394

  Trešdien, 13. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar premjerministru Kri

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV