"Tas jau ir nopietni!" Swedbank Steidzamā kārtā nāk klajā ar paziņojumu pilnīgi visiem bankas klientiem! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tas jau ir nopietni!” Swedbank Steidzamā kārtā nāk klajā ar paziņojumu pilnīgi visiem bankas klientiem!

0 comments

Jāņem vērā, ka tās noteikti būs lielas un pat negaidītas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, kuri to jau gaidījuši sen. Tomēr šajā situācijā viss ir krietni savādāk un nedrīkst aizmirst, ka arī pašām bankām ir savas sakāmais un šajā saistībā Swedbank ir nācis klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu, kuru noteikti nedrīkst laist garām. Šeit gan uzreiz jāsaprot, kādas tad ir šīs jaunās izmaiņas un kā tas tālāk vispār ietekmēs pašus klientus. Tik tiešām cerams, ka tas viss būs uz labu, jo cilvēkiem vajag labvēlīgas pārmaiņas, un kurš gan tam nepiekritīs? 

Arī šajā situācijā ļoti daudzi ir sajūsmā uzzinot, ka ar janvāra beigām Swedbank klientiem sāks izmaksāt 0,3% gada procentu likmi par tiešajiem noguldījumiem krājkontā, vai nav lieliski? Tas acīmredzami parāda, ka Swedbank rūpējas par saviem klientiem un tas ir ļoti nozīmīgi priekš pilnīgi visiem, tomēr kā tad īsti ar visu pārējo? Katru ceturksni Swedbank klienti kuri nogulda Eiro valūtu, saņems procentu maksājumus, lai varētu papildināt savus uzkrājumus un kopā šis cipars tikai augs un augs, vai nav lieliski? Tomēr tas pat vēl nav viss!

Karīna Kulberga no Swedbank privātā sektora skaidroja, ka personīgie uzkrājumi var palīdzēt izvairīties no nenoteiktības, un tas ir ļoti labi šādos grūtos laika periodos. Turklāt viņa uzskata, ka ietaupījumi, izmantojot automatizētas iekārtas, varētu palielināt ietaupījumus. Vairāk nekā 180 000 Swedbank klientu ir uzkrājuši noguldījumus vairāk nekā 460 miljonu eiro apmērā. Turklāt viena gada laikā tika pievienoti vairāk nekā 35 miljoni USD noguldījumos.

Šajā gadījumā bankas automātiski katru ceturksni aprēķina un maksā nodokļus par visiem krājkontiem, kas ir ļoti lieliski. Tiek veikti gan vecie, gan jaunie uzkrājumu kontu pārvaldīšanas skatījumi. Pie tam jau Decembrī Swedbank mainīja fiksēto depozīta likmi no 0,5% uz 0,7%, kas ir ļoti laba ziņa priekš visiem bankas klientiem. Un tagad klienti var ne tikai vairāk ietaupīt, bet arī vairāk nopelnīt.

Swedbank ir lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. Viņi var saistīt karšu maksājumus ar atkārtotiem maksājumiem, kas kopā veido pilnu maksājuma summu. Daudzi cilvēki izvēlas noguldīt naudu bankā, rūpīgi apsverot savu izvēli. Tas ir tāpēc, ka Swedbank maksā līdz vienam procentam gadā par noguldīto naudu līdz 1000 USD.

 • Iegāju "LIDL"

  0 4108

  Kādā dzīves posmā mēs visi esam iegājuši veikalā, saskārušies ar preces cenu un apturēju

  View more
 • Sievietes atklātais

  0 1571

  Tieši šajā gadījumā kāda sieviete Twitter salīdzināja LIDL lielveikalu pārdevēju stundas l

  View more
 • Internetā parādījies

  0 309

  Visi noteikti jau paspējuši dzirdēt medijos par lielo notikumu starp Ameriku un Krieviju, kur tik

  View more
 • Maxima veikali

  1 467

  Maxima veikalos pēdējā laikā notikušas lielas pārmaiņas, kas piesaistījušas lojālo pircēj

  View more
 • "Kaut kas

  0 9618

  Tieši šīs nedēļas iesākumā labi zināmajā mikroblogošanas vietnē Twitter milzīgu uzmanīb

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV