"Tas būs smags trieciens ļoti daudziem!" Pavļuts paziņo baisu vēstījumu, kurš tagad ietekmēs arī Tevi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tas būs smags trieciens ļoti daudziem!” Pavļuts paziņo baisu vēstījumu, kurš tagad ietekmēs arī Tevi!

0 comments

Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tikai jābūt acīmredzamiem, bet arī jānāk par labu vakcinētajiem. Turklāt, no vienas puses, ar to ir jābūt pietiekamam, lai efektīvi novērstu medicīniskās avārijas, bet, no otras puses, lai tas nenovestu kopēju situāciju līdz katastrofai, intervijā norādīja veselības ministrs Daniels Pavļuts. Kāds viņam jautāja, vai viņš varētu atrisināt pašreizējo krīzi, neierobežojot vakcinētājus. Diemžēl viņš atbildēja, ka tas nebūt nav melnbalts jautājums un tikai attālinātas darbības var precīzi parādīt, kas notiks un cik ātri tas notiks.

“Valdība vienmēr ir teikusi, ka nav nekādu ierobežojumu, kas drīkst vakcinēties, bet tādu vajadzētu būt ļoti maz. Šādam solījumam ir jābūt arī acīmredzamām sekām. Taču, ja paskatāmies uz krasajām izmaiņām epidemioloģijā, tad tie, kuri ir vakcinēti, var to visu nodot arī tālāk. Esošais vīruss, lai gan to skaits ir daudz mazāks. Daniels Pavļuts sacīja: “Vīrusa izplatībai caur nevakcinētiem cilvēkiem būs visnopietnākās sekas. “Tomēr pats politiķis uzskata, ka diskusija par vakcinācijas ierobežojumiem ir pilnībā likumīga, tāpēc viņš negrasās vainot kolēģus izteikumos un diskusijās. “Es personīgi uzskatu, ka drošības pasākumiem ir jābūt acīmredzamiem ieguvumiem. No otras puses, tiem jābūt pietiekami efektīviem, lai novērstu medicīniskās katastrofas, kas ir vissvarīgākais šajā visā. Efektīvs lēmums jāpieņem arī ar valdību. “

Viņš intervijā Dienai aicināja vakcinētos veikt dažus piesardzības pasākumus, lai pasargātu tos, kuri vēl nav vakcinēti. Viņš sacīja: “Mēs būsim spiesti atgriezties pie sabiedrības sliktākās daļas un pieprasīt vienotību.” Uz jautājumu par ideju tērēt naudu, lai mudinātu vecākus cilvēkus vakcinēties, Pavļuts sacīja, ka ideja nav jauna.

Tomēr tā īstenošana pašlaik ir atlikta. “Kad pēc Jāņiem pieprasījums pēc vakcīnām patiešām strauji kritās, mēs runājām par ekonomiskiem stimuliem. Toreiz labklājības ministrs ierosināja apmaksāt veco ļaužu vakcīnas.” Lai gan saskaņā ar paziņojumu krīzes vadības komitejas sēdē tiks izskatīti arī jautājumi. turpmākie pašreizējās krīzes risinājumi. Iespējams, ka īpašus un precīzus lēmumus var pieņemt vairākās konsultatīvās sēdēs Ministru kabineta ārkārtas sēdē, taču tas vēl nav skaidrs.

Tomēr jāatzīmē, ka, pēc Pavļutas teiktā, ierobežojumi vakcinētajiem cilvēkiem šķiet līdzīgi kā šobrīd.

 • Pavļuts nāk

  0 4354

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5420

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV