"Tas būs pamatīgs trieciens vakcinētajiem!" Pavļuts nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs, nu jau arī Tevi! - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tas būs pamatīgs trieciens vakcinētajiem!” Pavļuts nāk klajā ar paziņojumu, kas ietekmēs, nu jau arī Tevi!

0 comments

Pavļuts ir skaidri un gaiši jau izteicies, ka dēļ šīs situācijas valsts mērogā noteiktajiem drošīas pasākumiem ir jābūt tādiem, kas, no vienas puses, dod skaidras priekšrocības vakcinētajiem, bet no otras puses ir arī pietiekami efektīvas, lai varētu novērst katastrofu medicīnā. Tā intervijā laikrakstam “Diena” izteicās veselības ministrs Daniels Pavļuts. Viņam tika uzdots jautājums par to, vai šo krīzi varēs atrisināt, nepieņemot lēmumu par ierobežojumiem arī potētajiem, uz ko viņš atbildēja, ka tas nav melnbalts jautājums un tālākās atbildes atklās, ko pavisam nepatīkamu.

“Valdība vienmēr ir teikusi, ka vakcinētājiem nav un nebūs nekādu ierobežojumu vai ļoti maz ierobežojumu. Šādam solījumam ir jābūt sekām. Bet ir arī epidemioloģiski apsvērumi, tas ir, arī vakcinētie saslimst un var izplatīt vīrusu, kaut arī daudz krietni mazākā skaitā, problēma ir tā, ka viņi var pārnēsāt vīrusu cilvēkiem, kuri nav vakcinēti, un tam būs nopietnākas sekas,” viņš teica.

Tāpēc politiķis uzskata, ka “diskusijas par vakcinācijas ierobežošanu ir arī pilnīgi likumīgas”, tāpēc viņam nav nodoma pārmest kādam kolēģim, ka viņš tiek apspriests un izteikts. “Es personīgi uzskatu, ka drošības pasākumiem, no vienas puses, ir jābūt acīmredzamiem ieguvumiem vakcinētājiem, un, no otras puses, tiem jābūt pietiekamiem, lai efektīvi novērstu medicīniskās katastrofas. Valdības uzdevums ir pieņemt efektīvus lēmumus, vienlaikus pieņemot efektīvus lēmumus.”

Intervijā laikrakstam “Diena” viņš apelēja pie idejas, ka vakcinētiem cilvēkiem var būt arī daži drošības pasākumi, lai aizsargātu tos, kuri nav vakcinēti. “Mēs būsim spiesti atkal pievērsties visnopietnākajai sabiedrības daļai un pieprasīt vienotību,” atzina ministrs. Vaicāts par ideju maksāt, lai motivētu vecāka gadagājuma cilvēkus iegūt vakcīnu, Pavļuts norādīja, ka šāda ideja nav jauna, taču tās īstenošana tagad var aizkavēties.

“Kad pēc Jāņiem pieprasījums pēc vakcīnām ievērojami samazinājās, mēs runājām par finansiāliem stimuliem. Toreiz labklājības ministrs piedāvāja apmaksāt vecāka gadagājuma cilvēku vakcinācijas izmaksas. Gribu teikt, ka ir par vēlu pieņemt finansiālus stimulus . Šobrīd valdībai tas noteikti ir jāapspriež, “sacīja veselības ministrs.

Saskaņā ar ziņojumiem, turpmākie risinājumi esošās krīzes mazināšanai tiks atkārtoti izskatīti krīzes vadības komitejas sēdē. Pastāv iespēja, ka pēc sanāksmes, kas pēc būtības ir vairāk konsultatīva, īpašā kabineta sēdē var pieņemt konkrētu lēmumu, taču tas joprojām vēl būs jāpaziņo. Tomēr virss rezumē ir tāds, ka pēc Pavļuta paziņotā, izskatās, ka visticamāk drīzumā var tik uzlikti ierobežojumi arī tiem cilvēkiem, kuri jau ir vakcinējušies un tas liek aizdomāties par visa šī brīža situāciju.

Avots

 • Kariņš nāk

  0 2074

  Kurš gan varēja iedomāties, ka visa situācija eskalēsies tik ļoti tālu, ka vienā brīdī pie

  View more
 • Latviju satricina

  0 5848

  Patreizējā situācijā ir jāņem vērā vairākas lietas, tomēr pati svarīgākā no tām visām

  View more
 • Kariņš ar

  0 2951

  Lai arī šī brīža situācija ir gana smaga, tā kļūst arvien smagāka, it īpaši tādēļ, ka

  View more
 • Paziņota satraucoša

  0 3107

  Kā liecina 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 1 grozījums, kas iesniegts īpašajai Ministru kabi

  View more
 • Kariņš nupat

  0 6018

  Pēdējā diennakts ir notikumiem bagāta, jo paziņoti tik daudz dažādi lēmumi un joprojām ir d

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV