"Tas Būs milzīgs trieciens ļoti daudziem!" Pavļuts paziņo par nepatīkamu vēsti, kas tagad ietekmēs arī Tevi - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tas Būs milzīgs trieciens ļoti daudziem!” Pavļuts paziņo par nepatīkamu vēsti, kas tagad ietekmēs arī Tevi

0 comments

Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir jābūt ne tikai pašsaprotamiem, bet arī vienlīdz skaidriem, tajā skaitā tiem, kuri jau ir vakcinēti. Pie tam jāņem vērā, ka Veselības ministrs Daniels Pavļuts intervijā skaidri un saprotami norādīja, ka no vienas puses tam visam jābūt pietiekami skaidram, lai efektīvi novērstu tālākas situācijas eskalāciju. No otras puses, nav iespējams uzraudzīt visu situāciju pilnībā. Tāpat viņam tika jautāts, vai viņš varētu atrisināt patreizējo krīzi, nekādā veidā neierobežojot vakcinētos. Diemžēl, bet viņš atbildēja, ka tas noteikti nav balts vai melns jautājums. Tikai darbības to visu varēs parādīt skaidri. 

Tāpat jau iepriekš valdība bija izteikusies, ka vakcinētajiem ierobežojumi nebūs, vai salīdzinoši maz. Līdz ar to šāda tipa solījumiem ir jābūt acīmredzamiem, nevis tikai runāšanām. Lai gan kopējais skaits kļūst mazāk, jo vīruss izplatās no cilvēka uz cilvēka. Taču šajā ziņā Pavļuts uzskata, ka diskusija par vakcinācijas ierobežojumiem ir likumīga un tāpēc viņš negrasās šajā situācijā vainot savu kolēģus par izteikumiem diskusijās. “Es personīgi uzskatu, ka šiem drošības pasākumiem jābūt acīmredzamām priekšrocībām. No otras puses, tiem jābūt pietiekamiem, lai varētu novērst medicīniskas katastrofas.”

Intervijā Dienai viņš skaidri mudināja vakcinētos veikt tik tiešām dažādus piesardzības pasākumus, lai tikai varētu pasargāt tos cilvēkus, kuri vēl nav vakcinējušies. Viņš teica : “Mēs Būsim atkal spiesti pievērsties tām sabiedrības dalām un pieprasīt kopīgu vienotību!” Uz iepriekšējo ideju tērēt naudu, lai varētu vairāk vakcinēt vecāka gada gājuma cilvēkus, viņš izteicās, ka ideja nav jauna. Taču jau pagaidām tā ir visu laiku tikusi atlikta un pagaidāms, tas noteikti nebūs variants.

Tolaik gan Labklājības ministrs rosināja maksāt par potēšanos gados vecākajiem cilvēkiem. Lai gan arī saskaņā ar krīzes vadības komitejas sēdi, arī turpmāk nākotnē varētu skatīt visus uzlabojumus, kā tad efektīvāk potēt vecāka gada gājuma iedzīvotājus. Taču jāņem vērā, ka pagaidām tādas īstas skaidrības par to nemaz pat nav.

Šobrīd gan vēl atliek tikai cerēt, kā arī domāt, ka situācija sāks uzlaboties un nepasliktināsies rudenī, jo savādāk šis ir īsts murgs cilvēkiem, kuri nemaz vairs nevar izturēt, jo šī situācija ir pārāk mokoša, nemaz nerunājot par pienācīga tipa atbalstu tiem cilvēkiem, kam to visvairāk vajag.

 • Beidzot Tiek

  0 2216

  Ņemot vērā patreizējo situāciju, ļoti daudz tiek runāts par minimālās algas palielināšanu

  View more
 • Jau no

  0 9862

  Lielākā daļa noteikti jau būs dzirdējuši par to, ka no 2023. gada visā valstī notiks ļoti b

  View more
 • Nu Tad

  0 2752

  Labklājības Ministrija nosakot apkures vajadzības, ņem vērā ĢIMENES budžetu un izdevumus. Vi

  View more
 • Tikko Paziņota

  0 7565

  Lai gan vēl nesen baudījām ļoti patīkamu un karstu vēlo vasaru, tieši vasaras izskaņā, kas

  View more
 • "Tas Būs

  0 5095

  Esošās situācija dēļ Pavļuta domām, pēc visiem kopējiem drošības pasākuma standartiem ir

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV