"Tas būs milzīgs trieciens daudziem!" Pavļuts paziņo pavisam nepatīkamu vēsti, kas tagad ietekmēs arī tevi... - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

“Tas būs milzīgs trieciens daudziem!” Pavļuts paziņo pavisam nepatīkamu vēsti, kas tagad ietekmēs arī tevi…

0 comments

Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tikai jābūt acīmredzamiem, bet arī jānāk par labu vakcinētajiem. Turklāt, no vienas puses, ar to ir jābūt pietiekamam, lai efektīvi novērstu medicīniskās situācijas lejpuslīdi, bet, no otras puses, situācija nevar pārraugt nekontrolējamā katastrofā, intervijā norādīja veselības ministrs Daniels Pavļuts. Kāds viņam jautāja, vai viņš varētu atrisināt pašreizējo krīzi, neierobežojot vakcinētājus. Diemžēl viņš atbildēja, ka tas nebūt nav melns vai balts jautājums un tikai attālinātas darbības var precīzi parādīt, kas notiks un cik ātri tas notiks.

“Valdība vienmēr ir teikusi, ka vakcinētajiem ierobežojumu nebūs, vai būs pavisam maz. Tādiem solījumiem jābūt arī acīmredzamām sekām. Lai gan to skaits ir daudz mazāks, vīruss izplatās caur tiem cilvēkiem. Daniels Pavļuts teica, ka to izraisa nepotēšanās sekas. Tomēr pats politiķis uzskata, ka diskusija par vakcinācijas ierobežojumiem ir pilnībā likumīga, tāpēc viņš negrasās vainot kolēģus viņu izteikumos un diskusijās. “Es personīgi uzskatu, ka drošības pasākumi jābūt acīmredzamām priekšrocībām. No otras puses, tiem jābūt pietiekamiem, lai novērstu medicīniskās katastrofas, kas ir vissvarīgākais šajā visā. Efektīvs lēmums jāpieņem arī ar valdību. “

Personiskā intervijā Dienai viņš mudināja vakcinētos veikt dažus piesardzības pasākumus, lai pasargātu tos, kuri vēl nav vakcinēti. Viņš sacīja: “Mēs būsim spiesti atkal pievērsties sabiedrības nopietnākajām daļām un pieprasīt kopīgu vienotību.” Uz jautājumu par ideju tērēt naudu, lai mudinātu vecākus cilvēkus vakcinēties, Pavļuts sacīja, ka ideja nav jauna. Tomēr tā īstenošana pašlaik ir atlikta. “Kad pēc Jāņiem pieprasījums pēc vakcīnām patiešām būtiski kritās, runājām par finansiāliem stimuliem.

Toreiz labklājības ministre rosināja maksāt par vakcīnām gados veciem cilvēkiem.” Lai gan saskaņā ar paziņojumu krīzes vadības komitejas sēdē notiks arī apsvērt turpmākus pašreizējās krīzes uzlabojumus. Iespējams, ka īpašajā Ministru kabineta sēdē tiks pieņemti konkrēti un precīzi lēmumi vairākās konsultatīvās sanāksmēs, taču tas vēl nav skaidrs.

Šoreiz gan atliek tikai cerēt un domāt, ka šī kopējā situācija beidzot tiks atrisināta, jo savādāk cilvēki to jau vairs nevar izturēt un paliek pārāk grūti.

Avots

 • Pavļuts nāk

  0 4353

  25.novembrī notika Latvijas Tirdzniecības asociācijas un veselības ministra Daniela Pavļuta tik

  View more
 • Latviju satricina,

  0 2301

  Esošā situācija nav nedz viegla, nedz patīkama nevienam, līdz ar to mums katram ir vienkārši

  View more
 • "Tas būs

  0 5419

  Pavļuts licis noprast, ka šīs situācijas dēļ kopīgiem valsts drošības pasākumiem ir ne tik

  View more
 • Pavļuts nāk

  0 4421

  Veselības ministrs Daniels Pauts  pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes paziņo

  View more
 • Kariņš satricina:

  0 3441

  Pēdējās dienas bija notikumiem bagātas, jo tika paziņoti tik daudz dažādu lēmumu, un joproj

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV