SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai - Kas notiks tālāk? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai – Kas notiks tālāk?

0 comments

Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvijā vakar reģistrēti 22 jauni Covid-19 gadījumi, kas joprojām ir krietni lielāks cipars, nekā tas bija pagājušonedēļ.

SPKC pārstāve Ilze Arāja centru informēja, ka 9 pacienti ir inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem. Četri cilvēki ir inficējušies ārzemēs – Nīderlandē, Ukrainā un Grieķijā, divi pacienti nesen ir sazinājušies ar vienu no viņiem ārzemēs, savukārt pārējo infekcijas stāvoklis vēl tiek precizēts, un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pagājušās nedēļas nogalē Covid-19 vīruss tika atrasts otrajā Latvijas hokeja klubā-Rīgas “Dinamo” ir ievietots karantīnā, bet tagad tas ir atrodams arī Daugavpils “Dinamo” slimība.

Abas komandas piedalās dažādās līgās. Pašā Daugavpils klubā aģentūras LETA ziņojumu saņēma 4 pacienti, bet pēc SPKC datiem bija 3 pacienti.

No vakar atklātajiem Covid-19 gadījumiem visvairāk reģistrēts Rīgā – lietu skaits pieaudzis par 10, un galvaspilsētā kopumā ir 148 aktīvas lietas.

Jūrmalā un Olainā lietu skaits pieaudzis par trim uz vienu cilvēku, un šobrīd ir attiecīgi 16 un 19 gadījumi. Daugavpilī tika atklāti divi jauni Covid-19 gadījumi, bet kopumā pilsētā tika reģistrētas 30 inficētās personas. Jauni gadījumi ir arī Valmierā un Babitā.

Pēdējā dienā tika veikti 1660 Covid-19 testi, un slimība tika atrasta 1,3% gadījumu. SPKC pārstāve uzsvēra, ka šī rādītāja ievērojamā augšējā robeža ir 3%, un augšējās robežas pārsniegšana norāda, ka slimības izplatība valstī netiek kontrolēta. Līdz šim Latvijā kopumā ir veiktas 310 832 pārbaudes, un laboratorijā ir apstiprināta 1676 cilvēku inficēšanās ar Covid-19.

Pašlaik 1304 cilvēki jeb 78% reģistrēto inficēto personu tiek uzskatīti par inficētiem ar Covid-19. Savukārt 336 slimības gadījumi bija aktīvi. Latvijā 36 cilvēki ir inficējušies ar Covid-19 vīrusu, kas veido 2,15% no reģistrētajām infekcijām un ir miruši.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta sniegto informāciju pagājušajā diennaktī hospitalizēti 2 Covid-19 pacienti, un neviena no slimnīcām nav izrakstīta, tāpēc slimnīcās ārstējas kopumā 7 pacienti – visi ar vidēji smagām slimībām. Līdz šim ir izrakstīti 226 pacienti, tostarp atveseļojušies un miruši.

Avots

 • Inficējušies vēl

  0 3001

  SPKC ziņoja, ka pagājušajā diennaktī tika veiktas 4458 COVID-19 pārbaudes, reģistrēti 211 in

  View more
 • Situācija kļūst

  0 4517

  Patreizejā situācija ir kļuvusi vairāk nekā vienkārši bēdīga! Pagājušajā diennaktī Latv

  View more
 • Šodien sasaukta

  0 1295

  Valsts premjerministra birojs tika informēts, ka piektdienas pēcpusdienā notika īpaša valdības

  View more
 • Slimnīcās visā

  0 3838

  Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) jaunākajiem datiem, hospitalizēto pacientu skaits Latvi

  View more
 • Šodien Latviju

  0 11182

  17. oktobrī mūžībā aizgāja mākslinieks un interjera dizainers Nikolajs Drozdovskis (1939-2020

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV