SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai - Kas notiks tālāk? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai – Kas notiks tālāk?

0 comments

Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvijā vakar reģistrēti 22 jauni Covid-19 gadījumi, kas joprojām ir krietni lielāks cipars, nekā tas bija pagājušonedēļ.

SPKC pārstāve Ilze Arāja centru informēja, ka 9 pacienti ir inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem. Četri cilvēki ir inficējušies ārzemēs – Nīderlandē, Ukrainā un Grieķijā, divi pacienti nesen ir sazinājušies ar vienu no viņiem ārzemēs, savukārt pārējo infekcijas stāvoklis vēl tiek precizēts, un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pagājušās nedēļas nogalē Covid-19 vīruss tika atrasts otrajā Latvijas hokeja klubā-Rīgas “Dinamo” ir ievietots karantīnā, bet tagad tas ir atrodams arī Daugavpils “Dinamo” slimība.

Abas komandas piedalās dažādās līgās. Pašā Daugavpils klubā aģentūras LETA ziņojumu saņēma 4 pacienti, bet pēc SPKC datiem bija 3 pacienti.

No vakar atklātajiem Covid-19 gadījumiem visvairāk reģistrēts Rīgā – lietu skaits pieaudzis par 10, un galvaspilsētā kopumā ir 148 aktīvas lietas.

Jūrmalā un Olainā lietu skaits pieaudzis par trim uz vienu cilvēku, un šobrīd ir attiecīgi 16 un 19 gadījumi. Daugavpilī tika atklāti divi jauni Covid-19 gadījumi, bet kopumā pilsētā tika reģistrētas 30 inficētās personas. Jauni gadījumi ir arī Valmierā un Babitā.

Pēdējā dienā tika veikti 1660 Covid-19 testi, un slimība tika atrasta 1,3% gadījumu. SPKC pārstāve uzsvēra, ka šī rādītāja ievērojamā augšējā robeža ir 3%, un augšējās robežas pārsniegšana norāda, ka slimības izplatība valstī netiek kontrolēta. Līdz šim Latvijā kopumā ir veiktas 310 832 pārbaudes, un laboratorijā ir apstiprināta 1676 cilvēku inficēšanās ar Covid-19.

Pašlaik 1304 cilvēki jeb 78% reģistrēto inficēto personu tiek uzskatīti par inficētiem ar Covid-19. Savukārt 336 slimības gadījumi bija aktīvi. Latvijā 36 cilvēki ir inficējušies ar Covid-19 vīrusu, kas veido 2,15% no reģistrētajām infekcijām un ir miruši.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta sniegto informāciju pagājušajā diennaktī hospitalizēti 2 Covid-19 pacienti, un neviena no slimnīcām nav izrakstīta, tāpēc slimnīcās ārstējas kopumā 7 pacienti – visi ar vidēji smagām slimībām. Līdz šim ir izrakstīti 226 pacienti, tostarp atveseļojušies un miruši.

Avots

 • Paziņota ļoti

  0 4514

  Beidzot klajā ir nākušas ļoti svarīgas ziņas, ka sākoties jau no Maija otras puses Pilsonība

  View more
 • Plānojas būt

  0 307

  Šobrīd nav itin nekādu mazāko šaubu, ka situācija ir ļoti grūta lielākajai daļai iedzīvot

  View more
 • Valsts Augstākās

  0 25001

  Esošajā situācijā un tik ļoti lielajos spriedzes apstākļos valsts prezidents Egils Levits un

  View more
 • Pavisam Labas

  0 5462

  Tieši šobrīd nav itin nekāds noslēpums, ka smagi iet ļoti daudziem un situācija paliek smagā

  View more
 • Beidzot tiek

  0 3483

  Ikviens īsts svētku svinētājs ar nepacietību gaida vasaras saulgriežos, arī šajā ziņā sv

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV