SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai - Kas notiks tālāk? - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

SPKC nāk klajā ar nepatīkamu paziņojumu Latvijas tautai – Kas notiks tālāk?

0 comments

Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvijā vakar reģistrēti 22 jauni Covid-19 gadījumi, kas joprojām ir krietni lielāks cipars, nekā tas bija pagājušonedēļ.

SPKC pārstāve Ilze Arāja centru informēja, ka 9 pacienti ir inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem. Četri cilvēki ir inficējušies ārzemēs – Nīderlandē, Ukrainā un Grieķijā, divi pacienti nesen ir sazinājušies ar vienu no viņiem ārzemēs, savukārt pārējo infekcijas stāvoklis vēl tiek precizēts, un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pagājušās nedēļas nogalē Covid-19 vīruss tika atrasts otrajā Latvijas hokeja klubā-Rīgas “Dinamo” ir ievietots karantīnā, bet tagad tas ir atrodams arī Daugavpils “Dinamo” slimība.

Abas komandas piedalās dažādās līgās. Pašā Daugavpils klubā aģentūras LETA ziņojumu saņēma 4 pacienti, bet pēc SPKC datiem bija 3 pacienti.

No vakar atklātajiem Covid-19 gadījumiem visvairāk reģistrēts Rīgā – lietu skaits pieaudzis par 10, un galvaspilsētā kopumā ir 148 aktīvas lietas.

Jūrmalā un Olainā lietu skaits pieaudzis par trim uz vienu cilvēku, un šobrīd ir attiecīgi 16 un 19 gadījumi. Daugavpilī tika atklāti divi jauni Covid-19 gadījumi, bet kopumā pilsētā tika reģistrētas 30 inficētās personas. Jauni gadījumi ir arī Valmierā un Babitā.

Pēdējā dienā tika veikti 1660 Covid-19 testi, un slimība tika atrasta 1,3% gadījumu. SPKC pārstāve uzsvēra, ka šī rādītāja ievērojamā augšējā robeža ir 3%, un augšējās robežas pārsniegšana norāda, ka slimības izplatība valstī netiek kontrolēta. Līdz šim Latvijā kopumā ir veiktas 310 832 pārbaudes, un laboratorijā ir apstiprināta 1676 cilvēku inficēšanās ar Covid-19.

Pašlaik 1304 cilvēki jeb 78% reģistrēto inficēto personu tiek uzskatīti par inficētiem ar Covid-19. Savukārt 336 slimības gadījumi bija aktīvi. Latvijā 36 cilvēki ir inficējušies ar Covid-19 vīrusu, kas veido 2,15% no reģistrētajām infekcijām un ir miruši.

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta sniegto informāciju pagājušajā diennaktī hospitalizēti 2 Covid-19 pacienti, un neviena no slimnīcām nav izrakstīta, tāpēc slimnīcās ārstējas kopumā 7 pacienti – visi ar vidēji smagām slimībām. Līdz šim ir izrakstīti 226 pacienti, tostarp atveseļojušies un miruši.

Avots

 • Kariņš paziņo

  0 3995

  Pašlaik ir nopietni jāņem vērā, ka jau ir stājušies spēkā specifiski noteikumi, kuri tos ie

  View more
 • Kariņš nāk

  0 4397

  Pašlaik Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzskata, ka nav šķēršļu, kas valdībai a

  View more
 • "Trešais vilnis

  0 1399

  Liela daļa no Jums pavisam noteikti jau zina par šī brīža situāciju un par to, ka tā itin nem

  View more
 • Latviju satricina

  0 10195

  Jāņem vērā, ka šī brīža situācija Latvijā jau tā nav iespaidīga un ar katru dienu tā tu

  View more
 • Ticis paziņots

  0 3360

  Visa šī kritiskā situācija slimnīcās ar koviida pacientu piepildījumu tik sasniegta ļoti āt

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV