SPKC nācis klajā ar nopietnu paziņojumu par pagājušajā diennaktī saslimušajiem - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

SPKC nācis klajā ar nopietnu paziņojumu par pagājušajā diennaktī saslimušajiem

0 comments

Pagājušajā diennaktī Latvijā kopumā ir tikuši atklāti veseli 16 jauni inficēšanās gadījumi ar Koronavīrusu. Pie tam jāņem vēra, ka 14 no tiem bija jau atkal zināmajā sociālās aprūpes centrā “Mārsēni.” Tieši tā ziņojis Slimības Profilakses un Kontroles Centrs (SPKC). Jāņem vērā, ka šādi uzliesmojumi parāda, ka situācija konkrētās iestādēs var būs acīmredzami bīstama un tas var skart arī tieši lielākās riska grupas cilvēkus.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Mārsēnos” līdz pat 22. Maijam tika atklāti kopumā 30 inficēšanās gadījumi. Tajā skaitā bija ne tikai darbinieki, bet arī aprūpes centra iemītnieki. Tagad šis cipars ar jaunajiem inficēšanās gadījumiem sasniedz teju vai pussimtu. Šajā iestādē Latvija valsts policija jau ir sākusi retorisko pārbaudi, kas saistīta tieši ar Koronavīrusa uzliesmojuma izpēti un analīzi. Tas tiks darīt, lai izprastu situāciju, kāpēc šajā vietā notiek tik daudz inficēšanās gadījumi.

Pie tam pārējie divi koronavīrusa inficēšanās gadījumi ir fiksēa tieši Rīgā. Līdz ar to, tiek ziņots, ka jauno novadi slimības izplatības ziņā klāt nav nākuši. Aizvadītajā diennaktī kopumā Latvijā tikuši veikti 1480 koronavīrusa testi. Tāpat Latvijā kopumā ir tikuši veikti jau 97 846 izmeklējumi tieši uz Covid-19. 1046 inficēšanās testi ir bijuši pozitīvi. Tas ir 1,07% no visa kopējā kopskaita. 51% no inficētajiem ir vīrieši, bet 49% sieviete.

Tāpat ziņots, ka pēdejās diennakts laikā slimnīcā ir ievietoti divi jauni pacienti. Toties labās ziņas ir tādas, ka trīs pacienti ir tikuši izrakstīti. Kopumā stacionāros pašlaik ārstejas 24 pacienti. 22 no viņiem ir vidēja slimības gaida, bet diviem ļoti smaga. Tāpat ziņots, ka kopumā no visiem stacionāriem līdz šim brīdim ir izrakstīti 139 pacienti, kas ir labas ziņas.

Pēc SPKC speciālā datu apkopojuma uz 22. Maiju no Koronavīrusa Covid -19 Latvijā līdz šim brīdim ir atveseļojušies ~68%. Tāpat pašlaik Latvijā ir reģistrēti 312 aktīvi Koronavīrusa Covid-19 saslimšanas gadījumi.

Jāņem vērā, ka dēļ Mārsēnu sociālā centra uzliesmojuma dēl, Priekuļi pašlaik ir pats skartākais Koronavīrusa novads visā Latvijas teritorijā, kur reģistrēti 578 saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju kopskaita. Tikai tālāk seko Kocēnu novads, kur reģistrēti 154 inficēšanās gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem.

Lasi vēl : Ticis paziņots kuras asingrupas ir “Labvēlīgākās” pret Koronavīrusu

Avots

 • Latviju pāršalc

  0 1175

  Ceturtdien, 24. septembrī, Valsts policijas Zemgales rajona pārvaldes Tukuma nodaļas darbinieki s

  View more
 • SPKC nāk

  0 2922

  Saskaņā ar jaunākajiem Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem Latvij

  View more
 • Latvijā atklāti

  0 3147

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informāciju Latvija vakar reģistrēja

  View more
 • Viņķele nāk

  0 8105

  Pašlaik vērojot visas Eiropas, kā arī Baltijas tendences, Covid -19 inficēto skaits Latvijā tu

  View more
 • Tiešām sācies

  0 3932

  Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotajiem datiem pēdējā dienā La

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV