SPKC nācis klajā ar apbēdinošu paziņojumu. Latvijā noticis jauns Covid-19 uzliesmojums - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

SPKC nācis klajā ar apbēdinošu paziņojumu. Latvijā noticis jauns Covid-19 uzliesmojums

0 comments

Jāņem vērā, ka pēdējā laikā inficēto skaits bija salīdzinoši mazs vai nebija vispār. Taču aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā tika veikti 1763 Covid-19 testo un tajā skaitā reģistrēti veseli septiņi jauni saslimšanas gadījumi. Tā liecina Slimību profilakses un kontroles centra SPKC apkopotie dati un informācija.

Tādējādi diennaktī kopumā reģistrētie Covid-19 kopskaits ir lielākais kopš Jūnija sākuma. Kā ziņo aģentūra LETA arhīvs, tad saskaņā ar SPKC datiem, jau 2. Jūnijā tika atklāti astoņi jauni Covid-19 gadījumi, bet pēc tam nevienā nākamajā diennaktī netika atklāts par sešiem Covid-19 inficēšanās gadījumiem.

Līdz šim brīdim Latvijā kopumā tika veikti 160 281 koronavīrusa izmeklējumi. Kopumā saslimušas 1134 personas, bet 30 mirušas. Līdz šodienai atveseļojušās 1008 personas, kas ir par astoņiem cilvēkiem vairāk, nekā 4. Jūlijā, tā ziņo SPKC jaunākie dati un informācija.

Pagājušajā diennaktī reģistrētie gadījumi lielākoties bijuši Rīgā, savukārt divi Liepājā un vēl viens konstatēts kādā no Latvijas novadiem, taču precīzi vēl nav zināms no kura tieši.

No šiem astoņiem atlabušajiem četri ir reģistrēti Priekuļu novadā, viens Rīgā, bet visi pārejie dazādos Latvijas novados, kur Covid-19 inficēto skaits nav pārsniedzis pat piecus gadījumus.

Patreizējie dati liecia, ka Rīga ar aktīvo Covid-19 inficēto skaits pieaudzis līdz pat 40, savukārt Priekuļu novadā samazinājies vien līdz astoņiem gadījumiem.

Kā arī liecina Nacionālā Veselības Dienesta (NVD) informācija ,tad pēdejās diennakts laikā neviens Covid-19 nav ticis stacionēts, kas ir labas ziņas. Taču kopumā stacionāros ārstējas pieci Covid-19 pacienti, no kuriem četriem ir vidēji smaga, bet vienam smaga slimības ārstēšanas gaita.

Līdz šim brīdim kopumā no stacionāra ir izrakstīs 181 cilvēks, tajā skaitā tādi, kuri atveļojušies, gan tādi, kuri no Covid-19 slimnīcā nomiruši, tā ziņo NVD apkopotā informācija un dati.

Avots

 • Viņķele :

  0 3271

  Ārkārtas stāvoklis Latvijā tiks pagarināts pēc 6. decembra, tāpēc Ziemassvētki Latvijā bū

  View more
 • Globa ir

  0 938

  Astrologs Pāvels Globa izteica prognozi par 2020. gada pēdējo mēnesi. Tiek ziņots, ka trim zodi

  View more
 • Pēc Šodienas

  0 3195

  Premjerministrs Krišjānis Kariņš  (JV) ir vairāk nekā vienkārši pārliecināts, ka uzmanīb

  View more
 • Viņķele paziņojusi

  0 6773

  Veselības ministre Ilze Viņķele (AP) žurnālistiem sacīja, ka pirmais līgums ar Covid-19 vakc

  View more
 • Epidemiologi dēļ

  0 6455

  SPKC uzskata, ka pozitīvu Covid-19 gadījumu skaitu šodien nevar vērtēt kā atsevišķu tendenci

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV