Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru - Uzsmaidi.lv

AKTUĀLI

Šodien paziņota iepriekš noklusēta informācija par Saimniekšova zvaigzni Ilmāru

0 comments

Liela daļa noteikti atceras zināmo un varētu pat teikt slaveno Ilmāru, kurš ne tikai nāk, bet arī dzīvo Alojā. Īpaši zināms citiem viņš kļuva ar Latvijas populāro šovu “Saimnieks meklē sievu”. Pats Ilmārs ir atzinis, ka ir bagāts, seksīgs un vispārīgi ļoti gaumīgs vīritis. Taču pats svarīgākais ir tajā, kas tad īsti iepriekš tika noklusēts un kā tika atklāts? Šova galvenais mērķis bija iepazīstināt sievietes ar vīriešiem, kuriem pieder lauki, lauku sētas vai vienkārši viņi strādā laukos.

Izrādījās, ka pats Ilmārs nemaz nedzīvoja fermā, kas tad bija šova galvenais iemesls, lai vīrietim ir sava lauku zona, tomēr par to Ilmārs īsti nebija trāpijis… To beigās viņš paziņoja un daudziem bija liels izbrīns, jo iepriekš par to teju vai tika melots. Šovā piedalās ar galveno mērķi, lai būtu saimnieks, bet īstenībā tads nemaz nebija. Tas nepatika arī zinamajai skaistuma cienītajai Jeļenai, kura pēc atklāšanas drīz vien Ilmāru pati “uzmeta.”

Taču pēc tā Ilmārs pie sevis ciemos uzaicināja pārējās šova sievietes, lai varētu iepazīties ar viņām tuvāk un vairāk. Viņš norādīja to, ka sievietes vedis nevis uz fermu, kā bija ieplānots, bet gan uz savu dzīvokli. Beigās viņš piebilda, ka ir iesaistījies mājlopu audzēšanas biznesā, kas domāts priekš izsoļu namiem. Ar to viņš arī sevi uzskata par saimnieku, jo ar to pelna naudu.

Iepriekš dzīvoja mājā ar sievu. Tomēr pēc šķiršanās māja esot bijusi par lielu vienam, tāpēc pārdevis to un nopircis dzīvokli.  Ja viņš tiešām atkal satiktu savu īsto sievu, tad māja nebūt problēma. Tagad viņš dzīvo ar savu meitinu un ģimenes jauko biedru – kaķi. Viņam ļoti patīk sports, jo mājās daudzās vietās ir medaļās un izcīnītie kausi.

Lasi vēl : Latviete pierāda, ka Lietuvas LIDL visu mēnesim vajadzīgo var nopirkt zem 100 Eiro. Latvijā tas izmkasātu ap 250!

 • Ķermenis jūt,

  0 15

  Cilvēka ķermenis ir tik tiešām sarezģīta kopuma sistēma, kuru brīžiem nav burtiski vai izsk

  View more
 • Šodien ir

  0 875

  Jāņem vērā, ka Pašvaldību slimnīcām valsts konkrēti piešķirtie, kā arī pašu sagādāti

  View more
 • Atklāts kads

  0 3017

  Kurš būtu domājis, ka kāds var nopelnīt naudu no darba un laika, kurā viņi nemaz nebija strā

  View more
 • Klajā nākusi

  0 3373

  Pēc ārvalstu plašsaziņas līdzekļu ziņām, piektdien Pakistānas lidmašīna Airbus A320 avar

  View more
 • Autovadītāj uzmanies!

  0 8781

  Vai Jums kādreiz ir gadījies tā, ka bākā iepildat 60 Litrus, bet realitātē iekšā ir mazā..

  View more


DIENAS VIDEO

Pēc internetā atrodamās informācija, puisis pēc šī klipa nogādāts slimnīcā, un tur pavadījis vairākas dienas. Vai tiešām vērts riskēt ar savu veselību, lai uz brīdi pabūtu slavens internetā, pie tam vēl muļķīgi slavens, jo kurš normāls cilvēks, darītu ko tik stulbu ?

Vai Jūs būtu, ko tādu gatavs izdarīt naudas dēļ ?

SEKO MUMS!

JAUNĀKIE RAKSTI

JAUNĀKAIS TWITERĪ

Read all tweets

COPYRIGHT © 2015 UZSMAIDI.LV